Yeni Bir iş

Yenibiriş Dünyasında her ihtiyaca çözüm var! Yenibiriş’in farklı ihtiyaçlar için sunduğu ürünler ile işveren markanızı güçlendirebilir, işe alım süreçlerinizi kolay ve ekonomik bir şekilde yönetebilirsiniz. Firmanıza özel kariyer sayfası Detaylı başvuru yönetim paneli “Akıllı” başvuru sıralama İlanlara harita, görsel ve video ekleme Adaylarla anlık mesajlaşma Başvuru sorularıyla ön eleme imkanı Detaylı raporlama imkanı Kurumsal web sitenize entegrasyon Yenibiris.com’da ücretsiz stajyer ve engelli personel ilanı listeleme ÜCRETSİZ ÜYE OL! + Yenibiris.com’da 60 gün ilan listeleme Özgeçmiş bankasından aday araması İlanlarınız için adaya özel eposta gönderimi Sosyal medya desteği Gizli ilan yayınlama API üzerinden entegrasyon Başvuruları tablo formatında dışarı aktarma İsteğe bağlı başvuru yönlendirme 395 TL’den başlayan paket seçenekleri SATIN AL İşveren markanızı GÜÇLENDİRİN! Websiteniz ya da mevcut siteniz içinde dinamik bir kariyer sayfanız yoksa Yenibiriş firma kariyer sayfası sayesinde zengin içerikli şirket profili oluşturarak tanıtım yapabilirsiniz. Ayrıca teknik bilgi gerektirmeden sadece web adreslerini girerek Facebook ve LinkedIn hesaplarınızı bu sayfaya entegre edebilir ve dilediğiniz kadar ücretsiz iş ilanı yayınlayabiliriz. DETAYLI BİLGİ En pratik başvuru yönetim paneli ve Sas izolasyon bayii adaylarını arıyor.

 

Detayli bilgi: İnş.müh.Türkiye bayii kordinatörü *ELHAM* KARTAL:05359208789

 

Firma tanımı

 

Sas izolasyon kendi ne özgü malzeme ve teknolojilerini sas bayileri kullanırlar. Satışı yoktur. Dünyada ilk sas izolasyon yalıtım teknolojileri olarak kalıcı çözümler sunarız. Dünyanın en iyilerinden en iyisiyiz. Uygulamalı izolasyon hizmeti veriyoruz. Kalıcı çözümler sunuyoruz. İzolasyon malzemeleri rakiplerin açık alanda kısa ömürlü olmakta dır. Sas izolasyon malzemesi aktif kullanım ömürlü 40 YIL kullanım ömürlü dür en az.

 

Bu teknoloji yi her hırdavat ve yapı market lerde satılan ürün haline getirebilirdik ancak yanlış kişilerce uygulama yapılmadı diğer izolasyon malzemeleri ile bir fark olmayacağından dolayı zor olan yolu seçtik. Aday bayiler izolasyon dan anlamasına gerek yoktur. İzolasyon işi yapanlar olsa dahi eğitim çalışmalarına katılıyorlar. Eğitim sonrası bayii bölgesinde çalışmalara başlıyor. Kısa zamanda müşteri akımı başlıyor. İş ile problem yaşamıyoruz. Firma olarak biz tedarik ediyoruz. Teknik destek veriyoruz. Bayilerimizin yaptığı tüm işleri kalite kontrol ediyoruz ve tarafımızdan garanti belgesi müşteri ye firma olarak biz veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bozmadığımız süreçte iş yetiştiremiyoruz. 10 müşteri den 7 si sas izolasyon u tercih ediyor. Bayimiz den çalışkan dürüst titiz olması gereken önceliğimizdir. Bu vasıfı taşıyan bayiiye para kazan ma iş garatimizdir. Franchıse bayilik sistemi olarak çalışıyoruz. Ürün ve yapılan çalışmaların video resim inceleyin, bayilik alan koruması vardır.Türkiye genelinde bayilik leri miz vardır. Seçici yiz hata yapmadan emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Sas izolasyon yalıtım teknolojileri 005359208789

 

08505323833

 

www.sasizolasyon.com

 

https://g.co/kgs/PJGLfZ https://www.facebook.com/Sasizolasyon/ https://www.youtube.com/channel/UCl-uuLtkJmnID4lKQlVOyYQ

 

Başvuran adayları tek tıkla kolaylıkla değerlendirebilir, size özel klasörlere atabilirsiniz. Bu sayede hem başvuran hem de özgeçmiş bankasından taradığınız adaylara daha sonra hızla ulaşabilir, toplu mesaj gönderebilirsiniz. HEMEN ÜYE OL “Akıllı” başvuru sıralama Yapay zeka tabanlı teknolojimiz sayesinde binlerce özgeçmişi okumak ve tek tek değerlendirmek zorunda değilsiniz! Yenibiriş sizin için ilanlarınıza başvuran adayları otomatik değerlendirir, kısa liste oluşturur ve uygun adayları öncelikli gösterir. HEMEN ÜYE OL İlanlara harita, görsel ve video ekleme Yenibiriş ilanlarınız sadece kelimelerle sınırlı değil. En yakın adaylara ulaşmak için çalışma yerini haritada iğneleyebilir, çeşitli görseller ve videolarla ilanlarınızı renklendirebilirsiniz. HEMEN ÜYE OL Yenibiris.com’un çekim gücü Her ay 2.5 milyona yakın aday Yenibiriş’te buluşuyor. Kullanıcı dostu mobil uygulamalarımız ve mobil sitemiz sayesinde %70’in üzerinde mobil kullanım oranı sağlıyor, ilanlarınızı adaylara diledikleri yerde diledikleri zaman ulaştırabiliyoruz. HEMEN ÜYE OL Özgeçmiş bankasında sınırsız tarama Geçmiş iş deneyimlerinden, benzer pozisyonlarda çalışanlara; yabancı dil seviyesinden sertifika bilgilerine kadar bir çok alanda özgeçmiş bankasında filtreleme yapabilirsiniz. HEMEN ÜYE OL İlanlarınız için adaya özel eposta gönderimi Gelişmiş ilan öneri motorumuz sayesinde segmentasyon yapmadan her bir aday için ilgilenebilecekleri ilanları tek tek seçerek öneriyor, düzenli olarak eposta ile yeni firsatlardan haberdar ediyoruz. HEMEN ÜYE OL Markalarımız Türkiyenin en güçlü markaları arasında yer almak için siz de hemen üye olabilirsiniz.

 

Fenerbahce.org olarak, ziyaretçilerimizin güvenlik haklarını tamamen gözetmekte ve korumaktayız. Göndermiş olduğunuz her türlü özel bilginiz tamamen saklı tutulmakta, kesinlikle üçüncü kişilere verilmemekte ya da satılmamaktadır. Üyelik sistemi sitemizdeki özel bölümleri kullanabilmeniz için gerekmektedir. Kişisel ve demografik bilgileriniz, sitemizdeki yeniliklerden sizleri haberdar edebilmemiz, sitemizi ilgi alanlarınıza uygun olarak daha iyi seviyelere taşıyabilmemiz için kullanılmaktadır. Bize başvurmanız halinde göndermiş olduğunuz hakkınızdaki tüm bilgiler suncularımızdan silinecektir. Fenerbahce.org tüm özel bilgileri gizli tutmayı garanti eder. Fakat verilen bilgilerin ziyaretçilere yol açabileceği zararlardan sorumluluk kabul etmez. Güvenlik poliçesinde yapılan herhangi bir değişiklik vakit geçirmeden size bu sayfadan duyurulacaktır.

 

Gündemi yakalayın, etkinlikleri takip edin, özel içeriklere ulaşın! Giriş yap Kayıt ol Webrazzi Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Webrazzi Raporlar kapsamlı içerikleri ve derinlemesine araştırma raporlarıyla öne çıkıyor.

 

Yeni mezun ya da deneyimli,. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada 2 yıl tecilli,. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

 

Amerikayı yeniden keşfetmenize gerek yok. En iyi iş fikirleri yurtdışında gördüğünüz duyduğunuz örnekler, bazen kendiniz için bulduğunuz çözümler, bazense en kolay gözüken temel ihtiyaçlar olabilmektedir. Bu temel ihtiyaçlara veya çözümlere, daha iyi ve farklı yaklaşımlar getirerek de kendinize bir iş alanı oluşturabilirsiniz.

 

“Hem iş arayan hem de işveren için arayüz tasarımı olarak güncel trendleri takip ederek görselliğe de hitap eden Yenibiris.com’da, cv incelerken gözümüz yorulmuyor ve kullanıcı dostu tasarımı istediğimiz bilgilere rahatça ulaşmamızı sağlıyor.” Muhammed Ali VELİOĞLU General Manager, Strateji İnsan Kaynakları

 

En pratik başvuru yönetim paneli Başvuran adayları tek tıkla kolaylıkla değerlendirebilir, size özel klasörlere atabilirsiniz. Bu sayede hem başvuran hem de özgeçmiş bankasından taradığınız adaylara daha sonra hızla ulaşabilir, toplu mesaj gönderebilirsiniz. HEMEN ÜYE OL

 

Bu fikrin peşinden gitmek hakikaten mangal gibi yürek ister. Diğer taraftan peşinden gidilmesi için fikri ortaya atan o adamda o yürek genellikle olmaz. Yani ortada bir pompacı, gazcı sorunsalı vardır. Bu pompacı arkadaşın muğlak bir abisinden gelen bir takım istihbaratlar dolaşır daima. Soya fasülyesi ticaretinden, elektronik sigaraya, Çin Aslanı cinsi köpeğin çok para ettiği fikrinden, bir depoda piyasanın çok altında bilmem kaç koli maden suyu bulunduğuna kadar onlarca yeni vole imkanı dillendirilir arkadaş meclislerinde. Pompacı arkadaş her gün yeni bir fikir ile gelir kantine. Ağzında aynı lafı çevirir durur: Büyük oynamak lazım! (Oynayamadı)

 

Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

 

Yaşanan ekonomik sıkıntılar, ek iş olarak iş kurmak isteyenler veya maaşlı çalışmak istemeyen bireyler kendi işini kurma yolunu seçiyor. Günümüzde girişimcilerin sayısının artması, teknoloji ve interneti iyi kullanmanın avantajları da bu sayının artışına destek oluyor.Peki yeni bir iş kurmak ve işinizde başarılı olmak, bunun sonucunda da para kazanmak gerçekten bahsedildiği gibi kolay mı? Bu süreçte yolunuza çıkacak zorluklara veya başta dikkat etmeniz gereken konulara hazırlıklı mısınız? Yeni bir iş kurarken iş fikriniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken konuları sizler için bir araya getirdik.1- Yeni bir iş kurmak ile ilgili kendinize açık olun.İş aramaktan yorulmuş olabilirsiniz, maaşınızdan memnun olmayabilirsiniz. İş hayatınızın kontrolünü elinize almak ve kendi işinizin patronu olmak isteyebilirsiniz. Hatta bu konu sizi korkutuyor da olabilir. Zaman zaman aklınıza gelen iş fikirlerini öteliyor da olabilirsiniz. Yeni bir iş kurmadan önce ilk cevap vermeniz gereken soru “Neden?”, Neden bir iş kurmak istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı ekseninde iş modelinizi ve iş fikrinizi oluşturursanız, başarıyı yakalamanız çok da zor olmaz. Bir iş, iş yapmış olmak için yapılmaz.2- Sektörünüze, iş alanınıza karar verin.Amerikayı yeniden keşfetmenize gerek yok. En iyi iş fikirleri yurtdışında gördüğünüz duyduğunuz örnekler, bazen kendiniz için bulduğunuz çözümler, bazense en kolay gözüken temel ihtiyaçlar olabilmektedir. Bu temel ihtiyaçlara veya çözümlere, daha iyi ve farklı yaklaşımlar getirerek de kendinize bir iş alanı oluşturabilirsiniz.Baktığınızda etrafınızda pek çok tekrar eden, benzer iş fikirleri göreceksiniz. Ya şu işi neden şöyle yapmazlar, bunu böyle yapsalar daha iyi olurdu gibi. Ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da önemlidir. Hepimiz ekmek alıyoruz, kıyafet alıyoruz. Evimizin musluğu bozulduğunda bir usta çağırıyoruz veya elektrikçi çağırıyoruz. Burada önemli olan, ihtiyaç ortaya çıktığında ilk siz mi akla geliyorsunuz?Kendi iş modelinizi iyi şekillendirmeli, sektörü ve iş alanını iyi seçmelisiniz. En önemlisi de ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınıza da odaklanmalısınız.3- Kolay ve temel bir iş planı oluşturun.Yeni bir iş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin çoğu ya çok detaylı ve bitmek bilmeyen iş planlarının içinde boğuluyor ya da hiç iş planı hazırlamıyor. Temel bir iş planı oluşturmak ve bunu zamanla geliştirmek en doğru yöntemdir. Neler sunduğunuzu, nasıl sunduğunuzu, hedef kitlenizin kimler olduğunu, ne kadar harcama yapmanız gerektiğini gösteren 1 veya 2 sayfalık bir plan hazırlayın. Zaman içerisinde mutlaka değişiklik gösterecektir o yüzden en başta basit ve temel bir iş planı oluşturmanız önemli.4- Hedef kitlenizi şekillendirin.Hedef kitle oluşturmak kolay gibi gözükse de biraz emek ve zaman isteyebilir. Etrafınızda birçok saçma örnek görüyorsunuzdur. Tüm kadınlar ya da tüm erkekler gibi bir hedef kitle olamaz. Dünyanın en büyük markalarından Coca Cola’nın veya Mc Donalds’ın bile böyle bir hedeflemesi olmaz. Bütçeniz sınırlı olacağından hedef kitleyi de doğru belirlemek çok daha iyi sonuçlar getirecektir. Örneklemek gerekirse;İstanbul Anadolu yakasında Kadiköy bölgesinde oturan, 25-45 yaş aralığında çalışan bayanları hedeflemek,Türkiye’de yaşayan 18-25 yaş aralığında olan erkek üniversite öğrencilerini hedeflemek,İstanbulda yaşayan X marka otomobil sahibi olan erkek ve kadınları hedeflemek, Bu örnekler artırılabilir fakat temelinde 2 ve daha çok kırılım ile hedefleme yapmak daha doğru bir kitleye odaklanmayı sağlayacaktır.5- Fiyat politikanızı belirleyin.Fiyat politikası belirlerken, fiyatlarınızı sadece masraflarınız üzerinden belirlemeyin. Hesaplamayı unuttuğunuz masrafları da dahil edin. (Vergi, personel maliyeti, iade veya fire gibi.) Piyasayı araştırın, aynı hizmeti veya benzer hizmeti sunan diğer işler ile kıyaslayın. Sonrasında da oturup hesaplamaya koyulun. Yıllık ne kadar kazanç elde edebilirsiniz? Bu kazanç için aylık veya haftalık ne kadarlık bir satış hacmine ulaşmanız gerekir? Bu sorularıda göz önünde bulundurarak Fiyat ve gelir planınıza göre fiyat politikanızı belirleyin.6- Gezin, zorlayın ve ilk müşterilerinizi bulun.Zor kısma geldiniz. Müşteriniz yok ise en iyi ürünü ve hizmeti sunun. Dünyada milyonlarca kaliteli ürün veya hizmet satış başarısını yakalayamadığı için yok olmuştur. Zamanınızın büyük bir bölümünü satışlara ayırmalısınız. Hemen başlamalısınız. Tüm eş, dost, tanıdık, akraba kim varsa önce ne iş yaptığınızı onlara anlatın. Çok büyük beklenti içine de girmeyin çünkü sadece eş dost akraba ile yeni bir iş fikri veya yeni bir iş başarıya ulaşmaz. Bunu yapmalısınız ve beklentinizi de minimumda tutmalısınız.En doğrusu, bu ürün veya hizmet için ulaşmanız gereken ilk 100 hedefin listesini yapın ve işe koyulun. Belli bir ölçeğe gelene kadar ürününüzü ve hizmetinizi en iyi siz satarsınız. O yüzden zaman kaybetmeden aksiyon almaya başlayın.Restoran alanında özgün bir iş fikri örneğiDubaide Parkers adıyla küçük bir restoran açıldı. Güzel ve lezzetli burgerler ve menüsünde farklı seçenekler sunuyor. Tabi ki buraya kadar herşey çok normal. Farklılaştığı nokta ise, restorana sadece “Anahtarınız” var ise girebiliyorsunuz. Kendini özel hissetme duygusu ile beraber, insanlar yemeklerini anlatmakla bitiremiyor. Anahtarlar sınırlı olduğu için sosyal medya üzerinden haritalar paylaşıyor ve belirli dönemlerde siz de anahtar bulabiliyor ve bu yemekleri tadabiliyorsunuz.İnsanlara özel hissetme duygusunu o kadar iyi işlemiş ki, insanlar çölde 2 saat arabayla gidiyor anahtar bulmaya, ağaçlarda bulacağız diye dallara tırmanıyor. İçerisi o kadar dolu ki yaklaşık 1 saat sıra bekledikten sonra masanız hazırlanıyor ve ymeğe geçiyorsunuz.Bu örneğin özelliği ne yaptığınızdan çok nasıl yaptığınız ve farklılaştırdığınız önemini göstermekti. Çok basit iş fikirlerinin ve iş modellerinin altında bile farklılaşabilir, başarılı olabilirsiniz.

 

İşveren markanızı güçlendirerek en iyi adaya ulaşın. Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercih ediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz. ÜCRETSİZ ÜYE OL

 

Paylaş 1 1 E-posta gönder Bağlantıyı kopyala Webrazzi Developer 2020 konferansının online ve ücretsiz olarak 4 bindne fazla developer’ın katılımıyla başladı. Etkinliğimizin ilk konuşmacısı olan Softtech genel müdürü M.Murat Ertem, API teknolojileri ile ilgili önemli açıklamalar bulundu. Sunumuna API’ın anlamından başlayan Softtech genel müdürü M.Murat Ertem, API konusuna sadece teknoloji odağında bakmamamız gerektiğini dile getirdi. API’ın insanlıkta olduğu gibi konuşabilme, belirli konularda uzmanlaşabilme ve tekrar tekrar kullanılabilme imkanı sunduğunu paylaşan Ertem, API dünyasını en iyi anlatan şeyin lego parçaları olduğunu da dile getirdi. API’ların dijitalleşmeyle birlikte yeni bir iş modeli olarak hayatımıza girdiğini de paylaşan Ertem, API kullanılarak katma değerli hizmetler oluşturulduğunu da paylaştı. Bulut bilişimle birlikte API’lerin tamamından katma değerli bazı çözümlere gidildiğini de aktaran Ertem, çiftçilere özel olarak sundukları İmeceMobil servisinden API’lardan yararlandıklarını da paylaştı. Uydu görüntüleri, nem, sıcaklık ve yağış ile ilgili bilgileri API’lar üzerinden girişimlerden aldıklarını paylaşan Softtech genel müdürü M.Murat Ertem, İmeceMobil servisinin API’ların ete kemiğe bürünmüş hali olduğunu da dile getirdi. İmeceMobil’in şu an için 72 bini aşkın kullanıcıya sahip olduğunu da ekleyelim. Çok sayıda bankanın API’lar aracılığıyla fintechler ile hizmetler sunmaya başladığını da paylaşan Ertem, Almanya’da ise para gönderme aracı olarak kullanılabilecek bir şirket kurduklarını da paylaştı. Ülkemizde ise TekCep platformu ile bütün bankalardaki hesaplarını görülmesini sağladıklarını dile getiren Ertem, TekCep platformunun API’ları kullandığını da paylaştı. Aynı anda birçok API birleştirilerek iş modelleri oluşturulduğunu da dile getiren Ertem, Plateau isimli cloud üzerinde çalışan mikro servis tabanlı low code platformu ile fabrikaları otomatikleştirmek istediklerini de dile getirdi. Api M.murat Ertem Softtech 1 beğeni 1 Yorum Yaz M.Murat Ertem: “API’lar dijitalleşmeyle birlikte yeni bir iş modeli olarak hayatımıza giriyor.” Yorumlar İlk Yorumu yazmak ister misiniz? Yorum Yazmak için Giriş Yap İlk Yorumu yazmak ister misiniz?

 

Koronavirüs, yeni bir iş kapısı oldu Koronavirüs kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından yeni normal hayatta işletmelerin eksikliğini tespit etmek için ‘koronavirüs denetimcisi’ şirketi kuruldu. Şirket, virüs ve bakterilere karşı tesisi denetleyip eksiklikleri raporla sunuyor.

 

Yaşanan ekonomik sıkıntılar, ek iş olarak iş kurmak isteyenler veya maaşlı çalışmak istemeyen bireyler kendi işini kurma yolunu seçiyor. Günümüzde girişimcilerin sayısının artması, teknoloji ve interneti iyi kullanmanın avantajları da bu sayının artışına destek oluyor.

 

Uydu görüntüleri, nem, sıcaklık ve yağış ile ilgili bilgileri API’lar üzerinden girişimlerden aldıklarını paylaşan Softtech genel müdürü M.Murat Ertem, İmeceMobil servisinin API’ların ete kemiğe bürünmüş hali olduğunu da dile getirdi. İmeceMobil’in şu an için 72 bini aşkın kullanıcıya sahip olduğunu da ekleyelim.

 

3 Ağustos 2016 Savaş Çetinkaya Yaşanan ekonomik sıkıntılar, ek iş olarak iş kurmak isteyenler veya maaşlı çalışmak istemeyen bireyler kendi işini kurma yolunu seçiyor. Günümüzde girişimcilerin sayısının artması, teknoloji ve interneti iyi kullanmanın avantajları da bu sayının artışına destek oluyor.Peki yeni bir iş kurmak ve işinizde başarılı olmak, bunun sonucunda da para kazanmak gerçekten bahsedildiği gibi kolay mı? Bu süreçte yolunuza çıkacak zorluklara veya başta dikkat etmeniz gereken konulara hazırlıklı mısınız? Yeni bir iş kurarken iş fikriniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken konuları sizler için bir araya getirdik.1- Yeni bir iş kurmak ile ilgili kendinize açık olun.İş aramaktan yorulmuş olabilirsiniz, maaşınızdan memnun olmayabilirsiniz. İş hayatınızın kontrolünü elinize almak ve kendi işinizin patronu olmak isteyebilirsiniz. Hatta bu konu sizi korkutuyor da olabilir. Zaman zaman aklınıza gelen iş fikirlerini öteliyor da olabilirsiniz. Yeni bir iş kurmadan önce ilk cevap vermeniz gereken soru “Neden?”, Neden bir iş kurmak istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı ekseninde iş modelinizi ve iş fikrinizi oluşturursanız, başarıyı yakalamanız çok da zor olmaz. Bir iş, iş yapmış olmak için yapılmaz.2- Sektörünüze, iş alanınıza karar verin.Amerikayı yeniden keşfetmenize gerek yok. En iyi iş fikirleri yurtdışında gördüğünüz duyduğunuz örnekler, bazen kendiniz için bulduğunuz çözümler, bazense en kolay gözüken temel ihtiyaçlar olabilmektedir. Bu temel ihtiyaçlara veya çözümlere, daha iyi ve farklı yaklaşımlar getirerek de kendinize bir iş alanı oluşturabilirsiniz.Baktığınızda etrafınızda pek çok tekrar eden, benzer iş fikirleri göreceksiniz. Ya şu işi neden şöyle yapmazlar, bunu böyle yapsalar daha iyi olurdu gibi. Ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da önemlidir. Hepimiz ekmek alıyoruz, kıyafet alıyoruz. Evimizin musluğu bozulduğunda bir usta çağırıyoruz veya elektrikçi çağırıyoruz. Burada önemli olan, ihtiyaç ortaya çıktığında ilk siz mi akla geliyorsunuz?Kendi iş modelinizi iyi şekillendirmeli, sektörü ve iş alanını iyi seçmelisiniz. En önemlisi de ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınıza da odaklanmalısınız.3- Kolay ve temel bir iş planı oluşturun.Yeni bir iş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin çoğu ya çok detaylı ve bitmek bilmeyen iş planlarının içinde boğuluyor ya da hiç iş planı hazırlamıyor. Temel bir iş planı oluşturmak ve bunu zamanla geliştirmek en doğru yöntemdir. Neler sunduğunuzu, nasıl sunduğunuzu, hedef kitlenizin kimler olduğunu, ne kadar harcama yapmanız gerektiğini gösteren 1 veya 2 sayfalık bir plan hazırlayın. Zaman içerisinde mutlaka değişiklik gösterecektir o yüzden en başta basit ve temel bir iş planı oluşturmanız önemli.4- Hedef kitlenizi şekillendirin.Hedef kitle oluşturmak kolay gibi gözükse de biraz emek ve zaman isteyebilir. Etrafınızda birçok saçma örnek görüyorsunuzdur. Tüm kadınlar ya da tüm erkekler gibi bir hedef kitle olamaz. Dünyanın en büyük markalarından Coca Cola’nın veya Mc Donalds’ın bile böyle bir hedeflemesi olmaz. Bütçeniz sınırlı olacağından hedef kitleyi de doğru belirlemek çok daha iyi sonuçlar getirecektir. Örneklemek gerekirse;İstanbul Anadolu yakasında Kadiköy bölgesinde oturan, 25-45 yaş aralığında çalışan bayanları hedeflemek,Türkiye’de yaşayan 18-25 yaş aralığında olan erkek üniversite öğrencilerini hedeflemek,İstanbulda yaşayan X marka otomobil sahibi olan erkek ve kadınları hedeflemek, Bu örnekler artırılabilir fakat temelinde 2 ve daha çok kırılım ile hedefleme yapmak daha doğru bir kitleye odaklanmayı sağlayacaktır.5- Fiyat politikanızı belirleyin.Fiyat politikası belirlerken, fiyatlarınızı sadece masraflarınız üzerinden belirlemeyin. Hesaplamayı unuttuğunuz masrafları da dahil edin. (Vergi, personel maliyeti, iade veya fire gibi.) Piyasayı araştırın, aynı hizmeti veya benzer hizmeti sunan diğer işler ile kıyaslayın. Sonrasında da oturup hesaplamaya koyulun. Yıllık ne kadar kazanç elde edebilirsiniz? Bu kazanç için aylık veya haftalık ne kadarlık bir satış hacmine ulaşmanız gerekir? Bu sorularıda göz önünde bulundurarak Fiyat ve gelir planınıza göre fiyat politikanızı belirleyin.6- Gezin, zorlayın ve ilk müşterilerinizi bulun.Zor kısma geldiniz. Müşteriniz yok ise en iyi ürünü ve hizmeti sunun. Dünyada milyonlarca kaliteli ürün veya hizmet satış başarısını yakalayamadığı için yok olmuştur. Zamanınızın büyük bir bölümünü satışlara ayırmalısınız. Hemen başlamalısınız. Tüm eş, dost, tanıdık, akraba kim varsa önce ne iş yaptığınızı onlara anlatın. Çok büyük beklenti içine de girmeyin çünkü sadece eş dost akraba ile yeni bir iş fikri veya yeni bir iş başarıya ulaşmaz. Bunu yapmalısınız ve beklentinizi de minimumda tutmalısınız.En doğrusu, bu ürün veya hizmet için ulaşmanız gereken ilk 100 hedefin listesini yapın ve işe koyulun. Belli bir ölçeğe gelene kadar ürününüzü ve hizmetinizi en iyi siz satarsınız. O yüzden zaman kaybetmeden aksiyon almaya başlayın.Restoran alanında özgün bir iş fikri örneğiDubaide Parkers adıyla küçük bir restoran açıldı. Güzel ve lezzetli burgerler ve menüsünde farklı seçenekler sunuyor. Tabi ki buraya kadar herşey çok normal. Farklılaştığı nokta ise, restorana sadece “Anahtarınız” var ise girebiliyorsunuz. Kendini özel hissetme duygusu ile beraber, insanlar yemeklerini anlatmakla bitiremiyor. Anahtarlar sınırlı olduğu için sosyal medya üzerinden haritalar paylaşıyor ve belirli dönemlerde siz de anahtar bulabiliyor ve bu yemekleri tadabiliyorsunuz.İnsanlara özel hissetme duygusunu o kadar iyi işlemiş ki, insanlar çölde 2 saat arabayla gidiyor anahtar bulmaya, ağaçlarda bulacağız diye dallara tırmanıyor. İçerisi o kadar dolu ki yaklaşık 1 saat sıra bekledikten sonra masanız hazırlanıyor ve ymeğe geçiyorsunuz.Bu örneğin özelliği ne yaptığınızdan çok nasıl yaptığınız ve farklılaştırdığınız önemini göstermekti. Çok basit iş fikirlerinin ve iş modellerinin altında bile farklılaşabilir, başarılı olabilirsiniz. IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile kendi e-ticaret sitenizi kurabilir, internetten satış yapabileceğiniz online mağazanızı açabilirsiniz. Hemen başvurarak 15 gün boyunca altyapımızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.En çok okunan yazılar Online satış sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım? E-ticaret sitesi kurmak veya açmak için gerekenler nelerdir? Instagram’dan satış yapmak isteyenler için altın öneriler İnternetten satış yapmak için bilmeniz gerekenler Şahıs şirketi nasıl kurulur ve açılır? Gerekli belgeler nelerdir? Sanal mağaza açmak isteyen firmalara öneriler Facebook’ta mağaza açmak ve satış yapmak için öneriler Hemen Paylaş E-ticarete başlayın Adınız Soyadınız E-mail Adresiniz İş Telefonunuz Firma / Kurum Adınız Detaylı Bilgi Al En çok okunan yazılar Amazonda satış yapmak için mağaza açma rehberi GittiGidiyorda mağaza açma rehberi N11 mağaza açma ve satış yapma rehberi E-ticaret sitesi kurma rehberi 2019 Yardımcı bilgiler E-Ticaret Rehberi Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret Fiziki Mağazalar için E-ticaret Arama Motoru Optimizasyonu Reklam ve Pazarlama Taktikleri Tasarım İpuçları Sosyal Medya Yönetimi İçerik Pazarlama Müşteri İlişkileri Yönetimi

 

Sayfa 1 (toplam 4.419 iş) Burada gösterilenler, sorgunuzla eşleşen iş ilanlarıdır. Indeed iş arayanlara ücretsiz hizmet sunmaya devam edebilmek için bu işverenlerden ücret alabilir. Indeed’deki iş ilanlarının sıralaması, işveren tekliflerine ve arama terimleriniz ile Indeed’deki etkinlikleriniz gibi diğer faktörlere göre belirlenen ilgi düzeyine dayalıdır. Daha fazla bilgi için Indeed Hizmet Şartları’na bakın

 

API’ların dijitalleşmeyle birlikte yeni bir iş modeli olarak hayatımıza girdiğini de paylaşan Ertem, API kullanılarak katma değerli hizmetler oluşturulduğunu da paylaştı. Bulut bilişimle birlikte API’lerin tamamından katma değerli bazı çözümlere gidildiğini de aktaran Ertem, çiftçilere özel olarak sundukları İmeceMobil servisinden API’lardan yararlandıklarını da paylaştı.

 

Yük, Konteynır, Cruise, Yolcu gemilerinde yeni bir iş yeni bir meslek kariyer fırsatı. USD bazında yüksek gelir+ kariyer+ tüm sosyal haklarla,.

 

İş aramaktan yorulmuş olabilirsiniz, maaşınızdan memnun olmayabilirsiniz. İş hayatınızın kontrolünü elinize almak ve kendi işinizin patronu olmak isteyebilirsiniz. Hatta bu konu sizi korkutuyor da olabilir. Zaman zaman aklınıza gelen iş fikirlerini öteliyor da olabilirsiniz. Yeni bir iş kurmadan önce ilk cevap vermeniz gereken soru “Neden?”, Neden bir iş kurmak istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı ekseninde iş modelinizi ve iş fikrinizi oluşturursanız, başarıyı yakalamanız çok da zor olmaz. Bir iş, iş yapmış olmak için yapılmaz.

 

Baktığınızda etrafınızda pek çok tekrar eden, benzer iş fikirleri göreceksiniz. Ya şu işi neden şöyle yapmazlar, bunu böyle yapsalar daha iyi olurdu gibi. Ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da önemlidir. Hepimiz ekmek alıyoruz, kıyafet alıyoruz. Evimizin musluğu bozulduğunda bir usta çağırıyoruz veya elektrikçi çağırıyoruz. Burada önemli olan, ihtiyaç ortaya çıktığında ilk siz mi akla geliyorsunuz?

 

“Hem iş arayan hem de işveren için arayüz tasarımı olarak güncel trendleri takip ederek görselliğe de hitap eden Yenibiris.com’da, cv incelerken gözümüz yorulmuyor ve kullanıcı dostu tasarımı istediğimiz bilgilere rahatça ulaşmamızı sağlıyor.” Muhammed Ali VELİOĞLU General Manager, Strateji İnsan Kaynakları “Otelcilik sektöründe Yenibiris.com’un veribankasının daha geniş olmasını büyük bir avantaj olarak görüyorum. Bu da işe alım süreçlerimizde bize oldukça fayda sağlıyor.” Ceren Akyüz İnsan Kaynakları Koordinatörü, MARRIOTT HOTEL “Fonksiyonel ve etkin kullanımının yanında, bir çok ilgili sitelerde bizim ilanlarımızın reklamlarını yapmalarının büyük faydasını görmekteyiz. Sürekli biz iş ortaklarının yanında olduğunuz için teşekkürler yenibiris.com” Vural Şeker CEO, Damla İnsan Kaynakları “Özel bölgelerde daha fazla adaya ulaşabilmemizi sağlayan vitrinde ilan uygulamasının yanı sıra adaylara ilanların mail olarak ulaşması ve özellikle ihtiyaç duyduğumuz her an yenibiriş çalışanlarına ulaşabilme ve çözüm noktasında sergiledikleri olumlu davranış modelleri işe alım süreçlerimizde bize büyük kolaylık sağlıyor.” Lütfi Seyrekel İnsan Kaynakları Koordinatörü,TAB GIDA “Farklı iş kollarında faaliyet gösteren bir kurumuz. Gerek beyaz yaka gerekse mavi yaka pozisyonlarındaki geniş aday havuzu, işe alımlarımızda bize büyük kolaylık sağlıyor.” Suheyp Kamer İnsan Kaynakları Müdürü,Hedef Grup

 

İlanlara harita, görsel ve video ekleme Yenibiriş ilanlarınız sadece kelimelerle sınırlı değil. En yakın adaylara ulaşmak için çalışma yerini haritada iğneleyebilir, çeşitli görseller ve videolarla ilanlarınızı renklendirebilirsiniz. HEMEN ÜYE OL

 

Hepimiz bu hayali gerçekleştirmek, voleyi vurmak için kalenin önünde fırsatçı bir golcü gibi soteye yatar, gelecek iyi ortayı bekler dururuz. Çoğu zaman gelmez, gelse de gol olmaz. Lakin, olmuş tek bir gol örneği bile umudu canlı tutmaya, ortaları beklemeye ikna eder insanı. İşte şimdi size söz konusu ortaların 5’inden, voleyi vurma, köşeyi dönme, zengin olma klişelerinden bahsedeceğiz.

 

Başvuran adayları tek tıkla kolaylıkla değerlendirebilir, size özel klasörlere atabilirsiniz. Bu sayede hem başvuran hem de özgeçmiş bankasından taradığınız adaylara daha sonra hızla ulaşabilir, toplu mesaj gönderebilirsiniz.

 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlerle birlikte 1 Haziran itibarıyla yeni normal hayat başladı. Başta turizm tesisleri olmak üzere faaliyetlerine devam etmek isteyen işletmeler, fiziki mesafe kuralı gibi tüm hijyen standartlarını uygulamak zorunda. İşletmelerin, gizli müşteri uygulamasıyla da koronavirüs tedbirlerine uygunlukları denetlenecek. Bakanlığın denetimine ek olarak firmalar isterlerse denetim noktasında bu hizmeti veren uzmanlardan da hizmet alabilecek.

 

3 Ağustos 2016 Savaş Çetinkaya Yaşanan ekonomik sıkıntılar, ek iş olarak iş kurmak isteyenler veya maaşlı çalışmak istemeyen bireyler kendi işini kurma yolunu seçiyor. Günümüzde girişimcilerin sayısının artması, teknoloji ve interneti iyi kullanmanın avantajları da bu sayının artışına destek oluyor.Peki yeni bir iş kurmak ve işinizde başarılı olmak, bunun sonucunda da para kazanmak gerçekten bahsedildiği gibi kolay mı? Bu süreçte yolunuza çıkacak zorluklara veya başta dikkat etmeniz gereken konulara hazırlıklı mısınız? Yeni bir iş kurarken iş fikriniz ile ilgili dikkat etmeniz gereken konuları sizler için bir araya getirdik.1- Yeni bir iş kurmak ile ilgili kendinize açık olun.İş aramaktan yorulmuş olabilirsiniz, maaşınızdan memnun olmayabilirsiniz. İş hayatınızın kontrolünü elinize almak ve kendi işinizin patronu olmak isteyebilirsiniz. Hatta bu konu sizi korkutuyor da olabilir. Zaman zaman aklınıza gelen iş fikirlerini öteliyor da olabilirsiniz. Yeni bir iş kurmadan önce ilk cevap vermeniz gereken soru “Neden?”, Neden bir iş kurmak istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı ekseninde iş modelinizi ve iş fikrinizi oluşturursanız, başarıyı yakalamanız çok da zor olmaz. Bir iş, iş yapmış olmak için yapılmaz.2- Sektörünüze, iş alanınıza karar verin.Amerikayı yeniden keşfetmenize gerek yok. En iyi iş fikirleri yurtdışında gördüğünüz duyduğunuz örnekler, bazen kendiniz için bulduğunuz çözümler, bazense en kolay gözüken temel ihtiyaçlar olabilmektedir. Bu temel ihtiyaçlara veya çözümlere, daha iyi ve farklı yaklaşımlar getirerek de kendinize bir iş alanı oluşturabilirsiniz.Baktığınızda etrafınızda pek çok tekrar eden, benzer iş fikirleri göreceksiniz. Ya şu işi neden şöyle yapmazlar, bunu böyle yapsalar daha iyi olurdu gibi. Ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da önemlidir. Hepimiz ekmek alıyoruz, kıyafet alıyoruz. Evimizin musluğu bozulduğunda bir usta çağırıyoruz veya elektrikçi çağırıyoruz. Burada önemli olan, ihtiyaç ortaya çıktığında ilk siz mi akla geliyorsunuz?Kendi iş modelinizi iyi şekillendirmeli, sektörü ve iş alanını iyi seçmelisiniz. En önemlisi de ne yaptığınız kadar nasıl yaptığınıza da odaklanmalısınız.3- Kolay ve temel bir iş planı oluşturun.Yeni bir iş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin çoğu ya çok detaylı ve bitmek bilmeyen iş planlarının içinde boğuluyor ya da hiç iş planı hazırlamıyor. Temel bir iş planı oluşturmak ve bunu zamanla geliştirmek en doğru yöntemdir. Neler sunduğunuzu, nasıl sunduğunuzu, hedef kitlenizin kimler olduğunu, ne kadar harcama yapmanız gerektiğini gösteren 1 veya 2 sayfalık bir plan hazırlayın. Zaman içerisinde mutlaka değişiklik gösterecektir o yüzden en başta basit ve temel bir iş planı oluşturmanız önemli.4- Hedef kitlenizi şekillendirin.Hedef kitle oluşturmak kolay gibi gözükse de biraz emek ve zaman isteyebilir. Etrafınızda birçok saçma örnek görüyorsunuzdur. Tüm kadınlar ya da tüm erkekler gibi bir hedef kitle olamaz. Dünyanın en büyük markalarından Coca Cola’nın veya Mc Donalds’ın bile böyle bir hedeflemesi olmaz. Bütçeniz sınırlı olacağından hedef kitleyi de doğru belirlemek çok daha iyi sonuçlar getirecektir. Örneklemek gerekirse;İstanbul Anadolu yakasında Kadiköy bölgesinde oturan, 25-45 yaş aralığında çalışan bayanları hedeflemek,Türkiye’de yaşayan 18-25 yaş aralığında olan erkek üniversite öğrencilerini hedeflemek,İstanbulda yaşayan X marka otomobil sahibi olan erkek ve kadınları hedeflemek, Bu örnekler artırılabilir fakat temelinde 2 ve daha çok kırılım ile hedefleme yapmak daha doğru bir kitleye odaklanmayı sağlayacaktır.5- Fiyat politikanızı belirleyin.Fiyat politikası belirlerken, fiyatlarınızı sadece masraflarınız üzerinden belirlemeyin. Hesaplamayı unuttuğunuz masrafları da dahil edin. (Vergi, personel maliyeti, iade veya fire gibi.) Piyasayı araştırın, aynı hizmeti veya benzer hizmeti sunan diğer işler ile kıyaslayın. Sonrasında da oturup hesaplamaya koyulun. Yıllık ne kadar kazanç elde edebilirsiniz? Bu kazanç için aylık veya haftalık ne kadarlık bir satış hacmine ulaşmanız gerekir? Bu sorularıda göz önünde bulundurarak Fiyat ve gelir planınıza göre fiyat politikanızı belirleyin.6- Gezin, zorlayın ve ilk müşterilerinizi bulun.Zor kısma geldiniz. Müşteriniz yok ise en iyi ürünü ve hizmeti sunun. Dünyada milyonlarca kaliteli ürün veya hizmet satış başarısını yakalayamadığı için yok olmuştur. Zamanınızın büyük bir bölümünü satışlara ayırmalısınız. Hemen başlamalısınız. Tüm eş, dost, tanıdık, akraba kim varsa önce ne iş yaptığınızı onlara anlatın. Çok büyük beklenti içine de girmeyin çünkü sadece eş dost akraba ile yeni bir iş fikri veya yeni bir iş başarıya ulaşmaz. Bunu yapmalısınız ve beklentinizi de minimumda tutmalısınız.En doğrusu, bu ürün veya hizmet için ulaşmanız gereken ilk 100 hedefin listesini yapın ve işe koyulun. Belli bir ölçeğe gelene kadar ürününüzü ve hizmetinizi en iyi siz satarsınız. O yüzden zaman kaybetmeden aksiyon almaya başlayın.Restoran alanında özgün bir iş fikri örneğiDubaide Parkers adıyla küçük bir restoran açıldı. Güzel ve lezzetli burgerler ve menüsünde farklı seçenekler sunuyor. Tabi ki buraya kadar herşey çok normal. Farklılaştığı nokta ise, restorana sadece “Anahtarınız” var ise girebiliyorsunuz. Kendini özel hissetme duygusu ile beraber, insanlar yemeklerini anlatmakla bitiremiyor. Anahtarlar sınırlı olduğu için sosyal medya üzerinden haritalar paylaşıyor ve belirli dönemlerde siz de anahtar bulabiliyor ve bu yemekleri tadabiliyorsunuz.İnsanlara özel hissetme duygusunu o kadar iyi işlemiş ki, insanlar çölde 2 saat arabayla gidiyor anahtar bulmaya, ağaçlarda bulacağız diye dallara tırmanıyor. İçerisi o kadar dolu ki yaklaşık 1 saat sıra bekledikten sonra masanız hazırlanıyor ve ymeğe geçiyorsunuz.Bu örneğin özelliği ne yaptığınızdan çok nasıl yaptığınız ve farklılaştırdığınız önemini göstermekti. Çok basit iş fikirlerinin ve iş modellerinin altında bile farklılaşabilir, başarılı olabilirsiniz. IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile kendi e-ticaret sitenizi kurabilir, internetten satış yapabileceğiniz online mağazanızı açabilirsiniz. Hemen başvurarak 15 gün boyunca altyapımızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.En çok okunan yazılar Online satış sitesi kurmak istiyorum, ne yapmalıyım? E-ticaret sitesi kurmak veya açmak için gerekenler nelerdir? Instagram’dan satış yapmak isteyenler için altın öneriler İnternetten satış yapmak için bilmeniz gerekenler Şahıs şirketi nasıl kurulur ve açılır? Gerekli belgeler nelerdir? Sanal mağaza açmak isteyen firmalara öneriler Facebook’ta mağaza açmak ve satış yapmak için öneriler

izolasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir