https://youtu.be/5YmXiZoUrQwYapılara Güç Katan Sas Power

Yapı malzemeleri kendi içlerinde her ne kadar güçlü ve farklı özelliklere sahip olsalar da farklı destekler ile daha güçlü bir hale getirilebilirler. Çünkü izolasyon özel bir işlemdir ve ancak bu işlem için üretilmiş malzemeler sayesinde elde edilebilir. Bu malzemeler için çok önemli bir örnek oluşturan sas power malzeme katkısı da tüm yapı kimyasallarında bir katkı ürünü olarak 4 kat güçlendirme oluşturmaktadır.

Sas İzolasyon tarafından sunulan SAS Power, içerik açısından çok özel bir yapıya sahiptir. Bu yapısıyla birlikte derz dolguları, seramik harçları, alçı malzemesi, boyalar, dış cephe yüzey malzemeleri veya fayanslar üzerinde uygulanarak 4 kat daha güçlü bir izolasyon sağlanabilir. Tüm yapı kimyasallarında takviye edici bir özelliğe sahip olan sas power malzeme katkısı ürünü, nem ve suya karşı koruma oluşturan içeriği ile zararınızı ve maliyetlerinizi düşüren bir kullanım sağlamaktadır.

Sas Power Nasıl Temin Edilir?

Güçlendirici yapısı ile yapı kimyasalları içerisinde kullanılabilecek sas power malzeme katkısı 1-2,5-7,5-15 litre gibi seçenekler ile farklı fiyatlarda temin edilebilir. Boyalı yüzeylerde kullanıldığında dahi lekesiz bir sonuç oluşturan, kolaylıkla su ile temizlenebilen ve 10 yıl boya yapmadan kullanım garantisi sağlayan avantajları ile bu malzeme seramik, fayans, betonarme yüzey, boyalı yüzey gibi her noktada nem ve sudan koruma için canlı duruşuyla izolasyon oluşturur.

Doğaya saygılı bir şekilde organik malzemeler ile üretilen bu katkı maddesi, öncelikle yapılacak işlemin ihtiyacını oluşturan yapı kimyasalına göre seçilmelidir. Örnek olarak sas power malzeme katkısı betonarme harçları içerisinde 1 metreküp için 2,5 litre olarak kullanılır. Bu gibi örneklerin göz önünde bulundurulması ile birlikte sistem üzerinde alınabilecek bilgi sayesinde kullanım sağlanacak yapı kimyasalına göre yeterli miktar ile bu ürün çok uygun fiyatlar üzerinden temin edilebilir.

Sas Power Malzeme Katkısı Fiyatları

Yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında gerçekleştirdiğiniz tüm yapı çalışmaları için kullandığınız kimyasallarda eklenebilecek sas power malzeme katkısı kaliteyi ayağınıza getiren bir sistem oluşturmaktadır. Online alışveriş yöntemi ile istediğiniz miktarlarda ve çok uygun fiyatlı şekilde temin edebileceğiniz bu katkı solüsyonu, 20 farklı sektör ürünü içerisinde bakteri oluşturmadan temiz ve sağlıklı olarak kullanılabilir.

Betonarme yüzeyler, fayanslar, karolar, laminat parke gibi birçok farklı yüzey üzerinde uygulama yapılması ile birlikte su ve nem yalıtımı sağlarken, bakteri oluşumunu engelleyen bu solüsyon her zaman canlı bir görünüşe sahiptir. Bu nedenle sas power malzeme katkısı yapı kimyasalları içerisinde kullanılacak ölçüleri ile belirlendikten sonra ustalar, ev sahipleri, yapı mühendisleri, uygulayıcılar, boyacılar veya inşaat firmaları tarafından çok uygun fiyatlar ile temin edilebilir.

cooltext371410432673502 1