Türkiye de İZOLASYON MALZEMESİ

BIFIRE Yeni nesil izolasyon malzemesi olarak da adlandırılan Mikroporoz izolasyon ürünlerin Avrupa’daki lider üreticilerindendir. Endüstriyel yalıtım konusunda da teknolojik ve yenilikçi malzemeleri mevcuttur. Her projeye farklı yaklaşım sergilenmekte, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda değişik ürün kombinasyonlarıyla uygun çözümler sunulmaktadır. Firma yelpazesinde farklı tip ve özelliklerde mikroporoz ürünler, pasif yangın korunmasına yönelik özel malzeme grupları ve türevleri bulunmaktadır. Web Sitesi

 

Son yaşanan finansal gelişmeler, piyasalarda günün dikkat çeken son dakika haberleri, ekonomi dünyasından en sıcak haberler için Türkiye’nin haber sitesi hurriyet.com.tr; Hurriyet.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

 

KENAF dünya genelinde endüstride ideal bir lif kaynağı olarak kullanılıyor. Anavatanı Afrika olan bitki, pamuk ve bamya ile aynı familyadan. Şu anda endüstriyel değeri anlaşıldığı içinh ABD’nin birçok bölgesinde yetiştiriliyor. Kağıt üretmi için de çok uygun olan Kenaf, hızlı büyüyor ve 4-5 aylıkken 3-4 metre boya ulaşabiliyor. Türkiye’de yetiştirilmesi daha önce denenmiş ancak Türkiye’deki sanayide yaygın kullanılmadığı için vazgeçilmiş. Sanifoam Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Ulkat, “Biz önümüzdeki dönemde sanayiden gelecek talebe göre ülkemizde bu bitkinin tarımını da geliştirmeye çalışacağız” dedi.

 

NEDEN CTK? Herhangi bir sürücünün arabası sadece bir araç değil, her şeyden önce kişisel bir alan, bir dinlenme ve konfor bölgesidir. Arabanın içinde geleceği planlıyoruz ve geçmişten hoş anları hatırlıyoruz, müziğin tadını çıkarıyor ve huzurumuzu buluyoruz. Hiç kimse ve hiçbir şey bu dengeyi yok edemez. Gürültü dışında hiç kimse… Yol ve motor gürültüsü, araç kaportasının gıcırtısı, genel olarak rahatsız edici hoparlörlerin titreşimi hissetmekten kaçının. En sevdiğiniz otomobilin keyfini sürün. Seyahatler artık size zevk getirmiyor ve her yeni yolculuk, otomobilinizden daha fazla nefret etmenizi sağlıyor. Ama bu soruna hiçbir çözüm üretemiyorsunuz. Dikkatsiz motor üreticileri veya otomobilinizin yaşı bu seslerin daha da kötü olmasına yol açıyor. Bunu kolayca düzeltebilir ve otomobilinizin Premium bir araç olmasına yardımcı olabilirsiniz. CTK markasının titreşim ve gürültüye dayanıklı malzemeleri size yardımcı olacaktır. CTK malzemelerin montajı çok kolaydır, araba taban titreşimini emer, gürültüyü azaltır, mükemmel termal ve korozyon korumasına, artırılmış yapışkanlığa ve düşük ağırlığa sahiptirler. Ürünlerimizi deneyin ve gerçek kalitenin ne olduğunu anlayacaksınız. CTK, arabanızla uyumun yoludur.

 

Herhangi bir sürücünün arabası sadece bir araç değil, her şeyden önce kişisel bir alan, bir dinlenme ve konfor bölgesidir. Arabanın içinde geleceği planlıyoruz ve geçmişten hoş anları hatırlıyoruz, müziğin tadını çıkarıyor ve huzurumuzu buluyoruz. Hiç kimse ve hiçbir şey bu dengeyi yok edemez. Gürültü dışında hiç kimse… Yol ve motor gürültüsü, araç kaportasının gıcırtısı, genel olarak rahatsız edici hoparlörlerin titreşimi hissetmekten kaçının. En sevdiğiniz otomobilin keyfini sürün. Seyahatler artık size zevk getirmiyor ve her yeni yolculuk, otomobilinizden daha fazla nefret etmenizi sağlıyor. Ama bu soruna hiçbir çözüm üretemiyorsunuz. Dikkatsiz motor üreticileri veya otomobilinizin yaşı bu seslerin daha da kötü olmasına yol açıyor. Bunu kolayca düzeltebilir ve otomobilinizin Premium bir araç olmasına yardımcı olabilirsiniz. CTK markasının titreşim ve gürültüye dayanıklı malzemeleri size yardımcı olacaktır. CTK malzemelerin montajı çok kolaydır, araba taban titreşimini emer, gürültüyü azaltır, mükemmel termal ve korozyon korumasına, artırılmış yapışkanlığa ve düşük ağırlığa sahiptirler. Ürünlerimizi deneyin ve gerçek kalitenin ne olduğunu anlayacaksınız. CTK, arabanızla uyumun yoludur.

 

VIBRODAMPING CTK titreşim emici malzeme, arabanızda maksimum konfor için tasarlanmıştır. Yol gürültüsünü emer ve ses sisteminin dinamik aralığını arttırır. Bu özellikler sayesinde araçtaki gürültü seviyesini önemli ölçüde azaltacak ve yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız. Malzeme, kabartmalı ve baskılı logolu alüminyum folyo ve yapışkan olmayan kağıtla korunan bir yapışkan polimer tabakasından oluşan çok katmanlı bir yapıdır. DETAYLAR

 

1918-1959 1918 Japonya’da elektrik izolasyon malzemeleri üretmek üzere Tokyo, Ohsaki’de Nitto Electric Industrial Co. 1924 Elektrik izolasyon vernikleri üretir. 1941 Ibaraki Tesisi çalışmaya başlar. 1945 Hava saldırılarında Tokyo, Ohsaki’deki Merkez Ofis imha edilir. 1946 Merkez Ofis, Osaka Ibaraki’de tekrar oluşturulur. Siyah Bandın üretimine başlanır. 1949 Osaka ve Tokyo Şube Ofisleri açılır. Anti-korozyon bantlarının üretimine başlanır. 1951 Japonya’da ilk plastik bantları üretir. 1957 Elektrik izolasyon kaplama ve kalıp ürünlerinin üretimi başlatılır. 1959 Suita Tesisi çalışmaya başlar.

 

İstanbul ses yalıtımı firması olarak ses problemlerinize çözüm sağlamaktayız. Akustik ses yalıtımı, inşaat akustiği, hacim akustiği ve titreşim izolasyonu alanında yapmış olduğumuz uygulamalarda %90 a varan oranda garanti sağlamaktayız. Restaurant cafe, disko bar, ofis çalışma odası, okullar, kütüphane, çağrı merkezinde, tv reji odaları , spor salonlarında, toplantı odası , stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, evde sinema salonu gibi bütün alanda en uygun fiyatlarda ses yalıtım çalışmaları yapmaktayız.

 

Dış duvarlarda yapılacak ısı yalıtımı için malzeme seçimi ve seçilen malzemenin kalınlığı önemli iki faktördür. Seçilecek malzemenin bünyesine kesinlikle su almaması gerekmektedir. Ayrıca buhar difüzyon direncinin yüksek olması, basınç ve darbe dayanımı, sıcak tutuculuk ve ısı iletim katsayısı gibi kriterler de önem arz etmektedir.

 

Polymex-1016; Kullanıma hazır bir malzemedir. Astar uygulamasında Polymex-1016’a %50 su ile 400-600 devir/dak bir karıştırıcı ile 3-5 dakika karıştırılmalı ve hazırlanan malzeme Astar olarak zemine 250 gram/m2 uygulanmalıdır. Astar uygulamasından 4 saat sonra diğer katlar 1.kat uygulamasına geçilmelidir. 1.5 mm ıslak film kalınlığı oluşturacak şekilde rulo, fırça, mala yardımı ile uygulanmalıdır. Çatlaklar birleşim yerleri köşe ve kenarlar birinci kat uygulanmasından sonra 100 gr’lık veya 165 gr’lık uygun su yalıtım filesi veya elyaf keçe ile desteklenmelidir.

 

Türkiye’nin EPS markası teknoizolasyonTekno İzolasyon Malzemeleri Üretimi San. Ve Tic. A.Ş., Haziran 2016’da Mersin’de faaliyetine başlamıştır. Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmamız, 11,000 m2’ lik toplam alana ve 4,000 m2 lik kapalı alana sahiptir.Tekno İzolasyon’un faaliyet alanı sadece EPS olup, izolasyon, dekorasyon ve ambalajlamada kullanılan geniş bir EPS ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinaleri ve blok makinasiyle üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2017’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık. Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyolü ve balık kutusu bulunmaktadır.KURUMSAL

 

Fenol, formaldehit bakalitine anorganik şişirici ve sertleştirici maddeler katılarak elde edilmektedir. Muhtelif yoğunluklarda sert fakat kırılgan, küçük gözenekli ve yüzeyi sürtünmeyle tozlaşan bir yapıya sahiptir.

 

Türkiye’nin EPS markası teknoizolasyonTekno İzolasyon Malzemeleri Üretimi San. Ve Tic. A.Ş., Haziran 2016’da Mersin’de faaliyetine başlamıştır. Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmamız, 11,000 m2’ lik toplam alana ve 4,000 m2 lik kapalı alana sahiptir.Tekno İzolasyon’un faaliyet alanı sadece EPS olup, izolasyon, dekorasyon ve ambalajlamada kullanılan geniş bir EPS ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinaleri ve blok makinasiyle üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2017’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık. Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyolü ve balık kutusu bulunmaktadır.

 

Mantolama amaçlı kullanılan malzemelerin, gözenekli veya lifli yapıda olmaları nedeniyle ısıl iletkenlikleri düşük olmaktadır. Şekilsiz yapıdaki katılar, kristal yapıdaki katılara göre daha çok gaz boşluklarına sahiptir. Bu nedenle bu tip malzemelerin ısıl iletkenlikleri daha küçüktür. Isı yalıtım malzemeleri arasından seçim yapılırken diğer tüm faktörlerin eşit olması durumunda en düşük ısıl iletkenliğe sahip malzemenin seçilmesi yapılacak uygulamadan beklenen tasarrufun sağlanması bakımından önem taşımaktadır.

 

SÜRECİMİZ 1.2.3.EKİPMANŞirketin üretim alanı 4500’den fazla metrekare kaplar. Basit cihazlardan otomatik cihazlara kadar tüm ekipmanlar СTK üretim üssünde yapılır. Bu, sadece kitlesel ürünler üretmemize değil, aynı zamanda müşterilerimizin standart dışı siparişlerini yerine getirmek için cihazları hızla yeniden ayarlamamıza olanak tanır.LABORATUVARCTK araştırma laboratuvarı yeni malzemeler geliştirir ve kontrol departmanı ile birlikte üretilen ürünlerinin kalitesini denetler. Laboratuarda aşağıdaki araştırma ve testler de yapılmaktadır: Malzemelerin yapışkan ve yapışkan özellikleri; Su soğurumu; Zaman direnci; Geniş bir sıcaklık aralığında termal testler; Titreşim sönümleyici malzemelerin mekanik kayıp katsayısının belirlenmesi vb. KALİTEHammaddelerin kontrolünden başlayarak, bitmiş ürünlerin göstergeleri ile biten, üretimin her aşamasında ürünlerin kalitesini kontrol ediyoruz. Tüm ürünler СTK sertifikalıdır. Şirket aktif olarak gelecek vaat eden bilimsel gelişmelere ve çeşitliliğin genişlemesine yatırım yapıyor. Maliyetleri azaltmak ve rekabetçi bir fiyat elde etmek için teknolojik süreci mümkün olduğunca optimize etmeyi başardık.

 

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, size rakipsiz deneyim, uzmanlık ve kaynak sunmaktayız. İnşaat malzemeleri endüstrisinde bir uzman olarak size akredite edilmiş küresel bir laboratuvarlar ağı sunuyoruz. Ayrıca dünyanın değişik yerlerindeki çoğu belgelendirme sistemi için akreditasyonlarımız bulunuyor. Sonuç olarak, nerede olursanız olun ürünlerinizin uyumluluğunu kanıtlamanıza yardımcı olacak ideal konumdayız.

 

GEBELİK TAKİBİ Gebelik sürecinde doktorun gebeyi tanıması ve gebenin de doktoru tanıması, bu uzun yolda birlikte olumlu bir iletişim ve başarılı bir takip için çok önemlidir.Gebeninin doktoruna güvenmesi, gerektiği zaman ulaşabilmesi, ne gibi risklerinin olduğunu bilmesi, gebeliği hakkında doğru bilgilendirilmiş olması çok önemlidir.

 

İstanbul akustik panel ürünleri daha dekoratif ve şık bir görünüm sağlar. Ürünler; 3 boyutlu duvar paneli, baffle, yüzer tavan paneli, masa seperatörü, akustik paravan, orfe velum solo duvar paneli, kumaş kaplama akustik panel, acrux ledli panel kumaş kaplama yapılır. Çimento esaslı akustik ahşap pan farklı renk ve modellerde üretilebilen panel çeşitleridir.

 

TÜRKİYE’nin çok hızlı gelişen otomotiv sanayisi, yan sanayicileri de yeni ürünler geliştirmeye yönlendiriyor. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) Sanifoam Sünger Sanayi A.Ş., (Sanifoam) otomotivde ana sanayi için sanayi polyester, poliüretan, polipropilenden ürettiği izolasyon malzemelerine ‘kenaf bitki lifleri’nden geliştirdiği yeni bir izolasyon ürünü ekledi. Daha önce tamamı ithal edilen bu ‘doğal’ malzemeyi Türkiye’de üretmek için 2 yıllık Ar-Ge çalışması yapan firmanın ilk müşterisi ise Hyundai oldu. Hyundai, kenaf bitkisinden geliştirilen bu ‘doğal’ izolasyon malzemesini yeni Accent’lerin tavanında kullandı. Sanifoam Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıım Ulkat, “Hyundai projenin başından itibaren bize büyük destek verdi. Şimdi diğer otomotiv markalarıyla da görüşüyoruz. Mesela Ford ile bazı modelleri için görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

 

Saint- Gobain yaşam standartlarımız ile ortak geleceğimizi etkileyen ürünler geliştirmekte, bu ürünlerin dağıtımını sağlamakta ve ihtiyacımıza yönelik çözümler üretmektedir. Yaşadığımız ve bulunduğumuz her yerde (binalarda, ulaşım araçlarında, altyapı yatırımlarında ve birçok endüstriyel uygulamada) Saint-Gobain ürünlerini bulabiliriz. Saint-Gobain, kaynakların verimli kullanılması, iklim değişikliği ve sürdürülebilir yapıların inşaası gibi günümüz ihtiyaçları için konfor, performans ve güvenlik sağlamaktadır.

 

İzolasyon malzemeleri, çatı membranları, çatı yapım parçaları veya tespit sistemleri imal ederken bazı ulusal ve uluslararası yönetmelik ve kurallara uymanız gerekir. Çatı ve yalıtım malzemeleri sertifikasyonumuz, tüm yasal yükümlülükleri yerine getirdiğinizi göstermek için kullanabileceğiniz kapsamlı test ve sertifikasyon sağlar.

 

Firmamız, yapılarına hayat veren çözümleri üretmek için İzomarket İzolasyon olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. İletişim Bilgileri Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi, 5. Cad. D:21, Zeytinburnu İstanbul +90 212 664 49 58 +90 212 664 48 06 [email protected]

 

Neden Sarpet Su Yalıtım? Özellikler Tasarruflu Sarpet Su Yalıtım Membranları zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uzun Ömürlü Uygulandığı yapının veya yüzeyin ömrü boyunca dayanır, bakım onarım gerektirmez. Dayanıklı Hava koşullarında yapıdaki kimyasallardan zarar görmez, dayanıklıdır. Doğa Dostu Sarpet Su Yalıtım Örtüleri doğa dostudur, zararlı kimyasallar içermez. Kolay Her tip yüzeye kolayca uygulanabilir, kolay işlenir ve firesiz kesilebilir. Üstün Koruma Polyester keçe, membran yüksek çekme ve kopma mukavemeti sağlar.

 

Sarpet İzolasyonSu Yalıtım Membranları Türkiye’nin önde gelen su yalıtım membranları üreticilerinden olan Sarpet İzolasyon ve Yalıtım Materyalleri Ltd. Şti. 1980 yılında asfalt ile tanışmış olup, SARPET markası adı altında Sultangazi/Habipler köyünde üretim yapmaya başlamış ve bugünlere gelmiştir. Detaylı Bilgi Sarpet Classic SARPET CLASSİC serisi su yalıtım örtüleri APP (Atactic Poly Proplene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilir. Ürünleri İncele Sarpet Elegance SARPET ELEGANCE serisi su yalıtım örtüleri APP (Atactic Poly Proplene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilir. Ürünleri İncele Sarpet Avantgarde SARPET AVANTGARDE serisi su yalıtım örtüleri SBS (styrene butadiene styrene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilir. Ürünleri İncele Sarpet Viyadük APP Katkılı plastomerik su yalıtım örtüsü Polyester keçe taşıyıcılı bir yüzü polietilen film kalplı diğer yüzü silis kum kaplı Ürünleri İncele Sarpet Botanik SARPET BOTANİK serisi su yalıtım örtüleri APP (atactic polypropylene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilir. Ürünleri İncele Carrera CARRERA serisi su yalıtım örtüleri APP (Atactic Poly Proplene) ile modifiye edilmiş bitümden üretilir. Ürünleri İncele Neden Sarpet Su Yalıtım? Özellikler Tasarruflu Sarpet Su Yalıtım Membranları zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uzun Ömürlü Uygulandığı yapının veya yüzeyin ömrü boyunca dayanır, bakım onarım gerektirmez. Dayanıklı Hava koşullarında yapıdaki kimyasallardan zarar görmez, dayanıklıdır. Doğa Dostu Sarpet Su Yalıtım Örtüleri doğa dostudur, zararlı kimyasallar içermez. Kolay Her tip yüzeye kolayca uygulanabilir, kolay işlenir ve firesiz kesilebilir. Üstün Koruma Polyester keçe, membran yüksek çekme ve kopma mukavemeti sağlar. Faydalı Bilgiler Membran Çeşitleri Membranlar, bina temellerinin veya binanın bitmiş alanlarının su ve nemden korunmasını sağlamak için kullanılan malzemedir. Amacı, su ile uygulandı… Membran Markaları Membran markaları arasında Sarpet membran ürünleri, son 5 yıl içerisinde giderek artan bir ivme ile talep edilmektedir. Genellikle üç farklı … Membran Nedir? Mebran, yalıtım uygulamalarında kullanılan ve yalıtımın özünü oluşturan bir malzemedir. Bilindiği gibi günümüzde bina ve konutların yalıtımları old… Membran Fiyatları Bina ve konutların su yalıtım sistemleri olan membranlar, binaları sudan ve nemden koruyarak binaların alt katlarına su akıntısı oluşmasını engelliyor.… Su İzolasyon Malzemeleri Su izolasyon malzemeleri, Türkiye coğrafyasında yağışlı havalar sonrasında yaşanan en büyük sorun su sızdırma olayıdır. Su sızdırma gibi karşılaşılacak s… Su İzolasyon Membranları Su yatılım membranları, yüzey üzerine serilerek su geçirmeyen bir tabaka oluşturan malzemedir. Serildiği zeminin altına su geçirmez ve koruma sa… Su İzolasyonu Su izolasyonu, çevremizde gördüğümüz su kanalları, gösterişli havuzlar ve tüm su haznelerinin dış görünümünü bu kadar güzel hale getiren sistemlere diyoru… Su Yalıtım Malzemeleri Su yalıtım malzemeleri ve su yalıtım membran üreticisi olan Sarpet, yapıların daha dayanılıklı hale getirilmesi çin çalışmalar yapmaktadır. Günümüzde yüks… Su Yalıtım Membranları Su yalıtım membranları ve izolasyon konusunda ülkemizde uzun yıllar SARPET markası ile hizmet veren firmayız. İstanbul Sultangazi’de bulunan ü… Su Yalıtımı Su yalıtımı hem yapıların zarar görmesini engellemekte hem de tesisatı uzun yıllar korumaktadır. Binalardaki ve şehir şebekelerindeki su tesisatını… Bitümlü Membran Bitümlü membran, yaşam alanlarına biçimli ve su izolasyonunu sağlanmak adına kullanılıyor. Amaç, yapılarda suyun sebep olduğu bazı olumsuz etkilere kar… Likit Membran Likit membran üretimi yapılan izolasyon malzemesi, ana üretim sahalarında ekonominin önemli dinamiklerini oluştururken tetiklediği ve aktif hale g… Yardıma mı ihtiyacınız var? Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın. Hemen Arayın 0212 595 24 56

 

Hammaddelerin kontrolünden başlayarak, bitmiş ürünlerin göstergeleri ile biten, üretimin her aşamasında ürünlerin kalitesini kontrol ediyoruz. Tüm ürünler СTK sertifikalıdır. Şirket aktif olarak gelecek vaat eden bilimsel gelişmelere ve çeşitliliğin genişlemesine yatırım yapıyor. Maliyetleri azaltmak ve rekabetçi bir fiyat elde etmek için teknolojik süreci mümkün olduğunca optimize etmeyi başardık.

 

Kullanım alanlara İNSAAT dış ve iç cephe ve endüstriyel her türlü izolasyon uygulamalarıdır. (Hava kanalları, tanklar, depolara, klima cihazları, frigofrig kamyonlar, sıcak-soğuk boru hatları, mekanik tesisat odaları, kazan ve ısıtıcılar vb.)

 

Himerpa bugün yalıtım malzemelerinde, 40 senelik tecrübesiyle, eksiksiz ürün çeşitliliğiyle ve farklı lokasyonlarda 72.000 m³ kapalı stok hacimli depolarıyla, sektörünün pazarlama/satış/dağıtımda lider firmasıdır. Bütün bu farklılıklar Himerpa’nın rakiplerinden hızlı ve üstün hizmet sunmasını, Türkiye’nin yalıtım malzemesi ihtiyaçları için en yetkin tedarikçi olmasını sağlar.

 

E-posta0 beğeni5.6k takipçi1.4k üye1.2k üyeSAINT-GOBAIN HAKKINDASaint- Gobain yaşam standartlarımız ile ortak geleceğimizi etkileyen ürünler geliştirmekte, bu ürünlerin dağıtımını sağlamakta ve ihtiyacımıza yönelik çözümler üretmektedir. Yaşadığımız ve bulunduğumuz her yerde (binalarda, ulaşım araçlarında, altyapı yatırımlarında ve birçok endüstriyel uygulamada) Saint-Gobain ürünlerini bulabiliriz. Saint-Gobain, kaynakların verimli kullanılması, iklim değişikliği ve sürdürülebilir yapıların inşaası gibi günümüz ihtiyaçları için konfor, performans ve güvenlik sağlamaktadır.Saint-GobainKariyerMarkalarımızSıkça Sorulan SorularMulti KonforHaberlerSürdürülebilirlikİletişimTelif Hakkı

 

Perakende sektöründe son tüketicinin yakından tanıdığı temizlik süngerleri de üreten Sanifoam’ın çok sayıda sanayi sektörü için ara malı üreticisi olduğunu anlatan Sanifoam Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Ulkat, şöyle konuştu: “Her fabrikanın bizden aldığı bir şey vardır. Genellikle petrol türevi hammaddeleri kullanırız. Otomotiv sanayisine tavan, motor ve yanlar için ses ve ısı izolasyon malzemeleri üretiyoruz. Bütün büyük markalarla ve neredeyse her sınıf araç için üretimimiz var. Mesela ateşe dayanıklı ‘yanmaz’ süngerler bu sanayimiz için çok önemliydi. Türkiye’de bu ürünü de ilk biz ürettik ve hem otomotive hem de inşaat sektörüne sunduk. Şimdi de doğal fiberlerle ilgili ürünlere yönelik Ar-Ge çalışmalarımızı hızlandırdık. İlk ürünümüz de kenaf bitkisinden yalıtım malzemesi oldu. Bu ürün beyazeşya sektöründe de kullanılabilir. Doğal fiberleri kombine ederek doğal malzeme oranını artırdık ve tamamı ithal edilen bu üründe ithalatı kestik.”

 

Tasarruflu Sarpet Su Yalıtım Membranları zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Uzun Ömürlü Uygulandığı yapının veya yüzeyin ömrü boyunca dayanır, bakım onarım gerektirmez. Dayanıklı Hava koşullarında yapıdaki kimyasallardan zarar görmez, dayanıklıdır. Doğa Dostu Sarpet Su Yalıtım Örtüleri doğa dostudur, zararlı kimyasallar içermez. Kolay Her tip yüzeye kolayca uygulanabilir, kolay işlenir ve firesiz kesilebilir. Üstün Koruma Polyester keçe, membran yüksek çekme ve kopma mukavemeti sağlar.

 

Bilgilendirme Girmiş olduğunuz e-posta adresi ile daha önce üye olmadan satın alma işlemi gerçekteştirdiniz. Üyeliğinizi tamamlamadığınız için, güvenliğinizi sağlamak amacıyla size bir e-posta göndermek istiyoruz. Göndereceğimiz e-postanın içindeki linke tıklayarak, satın alma işleminize bu e-posta adresinizle devam edebilirsiniz. Devam Et

 

CTK HAKKINDA CTK, kauçuk esaslı polimerik malzemeler üreten istikrarlı, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ürün yelpazemiz otomobil endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. İşletme, yüksek performans, teknolojik sürecin hareketliliği ve sürekli yüksek bir kalite seviyesi sağlayan benzersiz, kendinden tasarlanmış ve gelişmiş bir donanıma sahiptir. Tüm bunlar, müşteri için mümkün olan en kısa sürede küçük ve büyük hacimli malzemelerin gerçekleştirilmesine izin verir. Modern araştırma laboratuvarımız tüm üretim sürecini, ürün kalitesini izler ve ayrıca üretilen malzemelerin iyileştirilmesi ve yenilerinin geliştirilmesi ile ilgilenir. Ürünlerimiz – otomotiv titreşim ve ses yalıtımı, araba tamir ve ayar gibi satılan veya kullanılan malzeme ve hizmet yelpazesine önemli bir katkı sağlamaktadır. Firmamızın temel prensibi her müşteriye saygı, güven ve bakımdır.

 

SAINT-GOBAIN HAKKINDASaint- Gobain yaşam standartlarımız ile ortak geleceğimizi etkileyen ürünler geliştirmekte, bu ürünlerin dağıtımını sağlamakta ve ihtiyacımıza yönelik çözümler üretmektedir. Yaşadığımız ve bulunduğumuz her yerde (binalarda, ulaşım araçlarında, altyapı yatırımlarında ve birçok endüstriyel uygulamada) Saint-Gobain ürünlerini bulabiliriz. Saint-Gobain, kaynakların verimli kullanılması, iklim değişikliği ve sürdürülebilir yapıların inşaası gibi günümüz ihtiyaçları için konfor, performans ve güvenlik sağlamaktadır.

 

Çin Halk Cumhuriyeti, 44 koli maske, izole elbise ve medikal malzemeyi Türkiye’ye gönderdi. Yardım malzemelerini taşıyan Türk Hava Yolları Kargo uçağı dün akşam saatlerinde Bişkek’ten İstanbul’a ulaştı.

 

Likit Membran ile uygulama yapılacak yüzeyin sağlam kuru, kir, yağ, pas vb. maddelerden iyice temizlenmelidir. Beton veya saç demir, sunta, ahşap ve fayans yüzeylerde yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Eski ve yıpranmış yüzeyler (aşınmış, gevşemiş ve mekanik mukavemetini kaybetmiş) yerler gerekli onarımlar yapılmadan astar uygulanmamalıdır. Beton prizini almış ve tamamen kurumuş olmalıdır. Düzgün olmayan yüzeyler uygun tamir harçları kullanılmalıdır. Yüzeylerin köşe kenarları mutlaka tamir harcıyla 4cm çapında pah yapılmalıdır. Giderlere doğru suyun akışı sağlanmalıdır.

 

Tekno İzolasyon’un faaliyet alanı sadece EPS olup, izolasyon, dekorasyon ve ambalajlamada kullanılan geniş bir EPS ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinaleri ve blok makinasiyle üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2017’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık. Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyolü ve balık kutusu bulunmaktadır.

 

KALİTEHammaddelerin kontrolünden başlayarak, bitmiş ürünlerin göstergeleri ile biten, üretimin her aşamasında ürünlerin kalitesini kontrol ediyoruz. Tüm ürünler СTK sertifikalıdır. Şirket aktif olarak gelecek vaat eden bilimsel gelişmelere ve çeşitliliğin genişlemesine yatırım yapıyor. Maliyetleri azaltmak ve rekabetçi bir fiyat elde etmek için teknolojik süreci mümkün olduğunca optimize etmeyi başardık.

 

İstanbul Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses yalıtım malzemeleri bulunduğu için her ses frekansına ayrı uygulama yapılır. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanır. Rapid 800 veya malzemenin uygulanması için gereken malzemeler ile çalışmalar yapılır.

 

Cogebi’nin dökümhanelere (indüksiyon ve ark ocakları) ve farklı sektörlere (cam endüstrisi, yüksek voltaj izolasyonu, ev gereçleri, otomotiv vs.) yönelik ürettiği malzemelerin Türkiye pazarındaki iş ortağı AKM’dir.

 

Haberler İzocam, “En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan.. İzocam, “En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan..İzocam, “En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma” olduİzocam her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “İhracatın Yıldızları Ödülü”ne, bu yıl da layık görüldü. İzocam 2017 yılında da gerçekleştirdiği ihracat hacmi ile “En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma” ünvanını kazandı.E-posta0 beğeni5.6k takipçi1.4k üye1.2k üyeSAINT-GOBAIN HAKKINDASaint- Gobain yaşam standartlarımız ile ortak geleceğimizi etkileyen ürünler geliştirmekte, bu ürünlerin dağıtımını sağlamakta ve ihtiyacımıza yönelik çözümler üretmektedir. Yaşadığımız ve bulunduğumuz her yerde (binalarda, ulaşım araçlarında, altyapı yatırımlarında ve birçok endüstriyel uygulamada) Saint-Gobain ürünlerini bulabiliriz. Saint-Gobain, kaynakların verimli kullanılması, iklim değişikliği ve sürdürülebilir yapıların inşaası gibi günümüz ihtiyaçları için konfor, performans ve güvenlik sağlamaktadır.Saint-GobainKariyerMarkalarımızSıkça Sorulan SorularMulti KonforHaberlerSürdürülebilirlikİletişimTelif Hakkı

 

YILDIRIM Ulkat, 200 kişilik istihdamları olduğunu Çerkezköy dışında Bursa’da da bir üretim tesisi kurduklarını anlattı. Ulkat, yeni yatırımla Çerkezköy fabrikasının kapasitesini de yüzde 30 artıracaklarını belirterek, “Üretim yaptığımız her alanda Ar-Ge projeleriyle yeni ürün geliştiriyoruz. ‘Her yıl 3 yeni ürün olmalı’ diye bir ilke edindik” dedi.

 

COGEBI Hollanda kökenli Elcim Grup bünyesinde yer alan Cogebi, mika esaslı ısı ve elektrik izolasyon ürünlerinde söz sahibi olan global bir oyuncudur. Cogebi’nin dökümhanelere (indüksiyon ve ark ocakları) ve farklı sektörlere (cam endüstrisi, yüksek voltaj izolasyonu, ev gereçleri, otomotiv vs.) yönelik ürettiği malzemelerin Türkiye pazarındaki iş ortağı AKM’dir.

 

CTK, kauçuk esaslı polimerik malzemeler üreten istikrarlı, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ürün yelpazemiz otomobil endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. İşletme, yüksek performans, teknolojik sürecin hareketliliği ve sürekli yüksek bir kalite seviyesi sağlayan benzersiz, kendinden tasarlanmış ve gelişmiş bir donanıma sahiptir. Tüm bunlar, müşteri için mümkün olan en kısa sürede küçük ve büyük hacimli malzemelerin gerçekleştirilmesine izin verir. Modern araştırma laboratuvarımız tüm üretim sürecini, ürün kalitesini izler ve ayrıca üretilen malzemelerin iyileştirilmesi ve yenilerinin geliştirilmesi ile ilgilenir. Ürünlerimiz – otomotiv titreşim ve ses yalıtımı, araba tamir ve ayar gibi satılan veya kullanılan malzeme ve hizmet yelpazesine önemli bir katkı sağlamaktadır. Firmamızın temel prensibi her müşteriye saygı, güven ve bakımdır.

 

Hollanda kökenli Elcim Grup bünyesinde yer alan Cogebi, mika esaslı ısı ve elektrik izolasyon ürünlerinde söz sahibi olan global bir oyuncudur. Cogebi’nin dökümhanelere (indüksiyon ve ark ocakları) ve farklı sektörlere (cam endüstrisi, yüksek voltaj izolasyonu, ev gereçleri, otomotiv vs.) yönelik ürettiği malzemelerin Türkiye pazarındaki iş ortağı AKM’dir.

 

CTK malzemelerin montajı çok kolaydır, araba taban titreşimini emer, gürültüyü azaltır, mükemmel termal ve korozyon korumasına, artırılmış yapışkanlığa ve düşük ağırlığa sahiptirler. Ürünlerimizi deneyin ve gerçek kalitenin ne olduğunu anlayacaksınız. CTK, arabanızla uyumun yoludur.

 

Şirketin üretim alanı 4500’den fazla metrekare kaplar. Basit cihazlardan otomatik cihazlara kadar tüm ekipmanlar СTK üretim üssünde yapılır. Bu, sadece kitlesel ürünler üretmemize değil, aynı zamanda müşterilerimizin standart dışı siparişlerini yerine getirmek için cihazları hızla yeniden ayarlamamıza olanak tanır.

 

Bazalt, kireç taşı, dolomit gibi gibi minerallerden elde edilen lifli ısı yalıtım malzemeleridir. Yüksek ve düşük yoğunlukta olmak üzere iki çeşit üretilmektedirler.

 

Yeni nesil izolasyon malzemesi olarak da adlandırılan Mikroporoz izolasyon ürünlerin Avrupa’daki lider üreticilerindendir. Endüstriyel yalıtım konusunda da teknolojik ve yenilikçi malzemeleri mevcuttur. Her projeye farklı yaklaşım sergilenmekte, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda değişik ürün kombinasyonlarıyla uygun çözümler sunulmaktadır. Firma yelpazesinde farklı tip ve özelliklerde mikroporoz ürünler, pasif yangın korunmasına yönelik özel malzeme grupları ve türevleri bulunmaktadır.

 

İstanbul akustik sünger firması olarak alev almayan süngerler üretmekteyiz. Bunlar akustik yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger, akustik special sünger, akustik labirent sünger, firexpan kauçuk sünger ve keçe kaplı akustik sünger çeşitleridir. Bu süngerleri antrasit ve siyah renkte bulabilirsiniz. Beyaz ve gri tonlarında dekoratif ortam oluşturan basotect melamin sünger de melamin ham maddesinden dolayı antibakteriyel ve yanmaz özelliktedir. Aynı yüzey formlarında temin edebilirsiniz.

 

EKİPMANŞirketin üretim alanı 4500’den fazla metrekare kaplar. Basit cihazlardan otomatik cihazlara kadar tüm ekipmanlar СTK üretim üssünde yapılır. Bu, sadece kitlesel ürünler üretmemize değil, aynı zamanda müşterilerimizin standart dışı siparişlerini yerine getirmek için cihazları hızla yeniden ayarlamamıza olanak tanır.LABORATUVARCTK araştırma laboratuvarı yeni malzemeler geliştirir ve kontrol departmanı ile birlikte üretilen ürünlerinin kalitesini denetler. Laboratuarda aşağıdaki araştırma ve testler de yapılmaktadır: Malzemelerin yapışkan ve yapışkan özellikleri; Su soğurumu; Zaman direnci; Geniş bir sıcaklık aralığında termal testler; Titreşim sönümleyici malzemelerin mekanik kayıp katsayısının belirlenmesi vb. KALİTEHammaddelerin kontrolünden başlayarak, bitmiş ürünlerin göstergeleri ile biten, üretimin her aşamasında ürünlerin kalitesini kontrol ediyoruz. Tüm ürünler СTK sertifikalıdır. Şirket aktif olarak gelecek vaat eden bilimsel gelişmelere ve çeşitliliğin genişlemesine yatırım yapıyor. Maliyetleri azaltmak ve rekabetçi bir fiyat elde etmek için teknolojik süreci mümkün olduğunca optimize etmeyi başardık.

 

EKİPMANŞirketin üretim alanı 4500’den fazla metrekare kaplar. Basit cihazlardan otomatik cihazlara kadar tüm ekipmanlar СTK üretim üssünde yapılır. Bu, sadece kitlesel ürünler üretmemize değil, aynı zamanda müşterilerimizin standart dışı siparişlerini yerine getirmek için cihazları hızla yeniden ayarlamamıza olanak tanır.

 

Yol ve motor gürültüsü, araç kaportasının gıcırtısı, genel olarak rahatsız edici hoparlörlerin titreşimi hissetmekten kaçının. En sevdiğiniz otomobilin keyfini sürün. Seyahatler artık size zevk getirmiyor ve her yeni yolculuk, otomobilinizden daha fazla nefret etmenizi sağlıyor. Ama bu soruna hiçbir çözüm üretemiyorsunuz. Dikkatsiz motor üreticileri veya otomobilinizin yaşı bu seslerin daha da kötü olmasına yol açıyor. Bunu kolayca düzeltebilir ve otomobilinizin Premium bir araç olmasına yardımcı olabilirsiniz. CTK markasının titreşim ve gürültüye dayanıklı malzemeleri size yardımcı olacaktır.

 

COGEBI Hollanda kökenli Elcim Grup bünyesinde yer alan Cogebi, mika esaslı ısı ve elektrik izolasyon ürünlerinde söz sahibi olan global bir oyuncudur. Cogebi’nin dökümhanelere (indüksiyon ve ark ocakları) ve farklı sektörlere (cam endüstrisi, yüksek voltaj izolasyonu, ev gereçleri, otomotiv vs.) yönelik ürettiği malzemelerin Türkiye pazarındaki iş ortağı AKM’dir. Web Sitesi

 

Döküm, seramik, cam, demir – çelik, çimento, enerji santrali, petro – kimya, emaye vb. sektörlerin talep ettiği teknolojik makineler ve malzemeler konusunda hizmet vermektedir. Uzun senelerin vermiş olduğu tecrübe ile firmamız siz değerli müşterilerimizin de büyük desteği ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır.

 

CTK titreşim emici malzeme, arabanızda maksimum konfor için tasarlanmıştır. Yol gürültüsünü emer ve ses sisteminin dinamik aralığını arttırır. Bu özellikler sayesinde araçtaki gürültü seviyesini önemli ölçüde azaltacak ve yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız. Malzeme, kabartmalı ve baskılı logolu alüminyum folyo ve yapışkan olmayan kağıtla korunan bir yapışkan polimer tabakasından oluşan çok katmanlı bir yapıdır.

 

BIFIRE Yeni nesil izolasyon malzemesi olarak da adlandırılan Mikroporoz izolasyon ürünlerin Avrupa’daki lider üreticilerindendir. Endüstriyel yalıtım konusunda da teknolojik ve yenilikçi malzemeleri mevcuttur. Her projeye farklı yaklaşım sergilenmekte, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda değişik ürün kombinasyonlarıyla uygun çözümler sunulmaktadır. Firma yelpazesinde farklı tip ve özelliklerde mikroporoz ürünler, pasif yangın korunmasına yönelik özel malzeme grupları ve türevleri bulunmaktadır.

ürün bilgisiHaberlerizolasyonUncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir