IMG-20190722-WA0035

IMG-20190722-WA0035


Su Yalıtım

Su yalıtım hizmeti, çatılarında su akıtma problemi olan evlere verilen yaygın bir hizmettir. Su yalıtımı olmayan evlerde, akma problemi dışında rutubet problemi gelişebilir. Rutubet evlerin korkulu rüyasıdır. Yarattığı kötü görüntünün dışında, berbat bir kokusu vardır. Malesef uzun süre bu kokuya katlanan kişiler, akciğer kaynaklı solunum sıkıntısı yaşayabilirler. Dolayısıyla su yalıtım hizmeti, konfor için gerekli olduğu kadar sağlık için de gereklidir.

IMG-20190722-WA0035

Su Yalıtım Hizmeti Nedir?

Su yalıtım hizmeti, evlerin çatılarının zeminlerine döşenen yalıtım malzemesi ile gerçekleşir. Yalıtım malzemesi zemini açıkta yer olmayacak şekilde kaplar. Bu şekilde çatı izolasyonu gerçekleştirilmiş olur. Bu malzemeler su geçirmez malzemeler oldukları gibi, ısıyı da yalıtmaktadır. Yani soğuk kış günlerinde ısının düşmesini ve evlerin geç ısınmasını da engelleyecek malzemeler kullanılarak, insanların konfor düzeyleri en üst seviyelere çıkarılmaktadır.

Su yalıtım hizmeti, özellikle çatı katı evlerde son derece gereklidir. Bunun dışında müstakil evi olan kişilerin de bu hizmeti almaları, çat katını kullanmasalar bile evin dayanıklılığı açısından önemlidir. Son olarak eskimiş evlerin çatı izolasyonu hizmeti almaları gerekmektedir. Aksi takdirde rutubet sorunu sağlık açısından önem arz ettiği gibi, ısınma sorunu da faturaların yükselmesine ve bütçenin etkilenmesine neden olacaktır.

Su Yalıtım Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su yalıtım hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, seçilecek firmadır. Kaliteli bir yerden alınan su yalıtımı hizmeti, 40 yıl zarar görmeyecek şekilde tasarlanır. Fakat kötü yerlerden alınan yalıtım hizmeti, beklenen sonucu vermeyecektir. Daha ilk yılda çatlaklar oluşabileceği gibi, akma görünebilir. Ayrıca 5 yıl sonra, izolasyon tamamen yok olarak, müşteri mağdur edilebilir.

Sas izolasyon olarak, su yalıtımı hizmetini en iyi şekilde veren firmalardan bir tanesiyiz. Türkiye’nin pek çok yerinde bayisi olan firmamız, 40 yıl dayanacak su yalıtımı sağlamaktadır. Ayrıca herhangi bir problem görüldüğünde, verdiği hizmeti garanti eden firmamız, oluşan sorunu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır. Müşteri memnuniyeti esas alınmakta ve başarı odaklı çalışmalar gösterilerek firmamız büyütülmektedir. Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamızı, istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

izolasyon

Su YalıtımSu Yalıtım Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Su Yalıtım Hizmeti Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir