IMG 20191014 WA0058

Su izolasyon hizmeti, Türkiye’de çok fazla ihtiyaç duyulan ve çok fazla tercih edilen bir hizmettir. Evlerin su damlatma ya da yoğun yağışa bağlı rutubet oluşturma gibi problemleri bulunmaktadır. Günümüzde inşaatı yeni olan evlerde, su damlatma problemi çok fazla görülmese de, rutubet hala ciddi bir sorundur. Özellikle müstakil evlerde yaşayanlar, çatı katında oturanlar ve oturduğu ev normalden eski olanlar bu hizmete ihtiyaç duymaktadır.

0191014-

Su İzolasyon Nedir?

Su izolasyon, çatısı eski olan ya da son 10 yıldır hiçbir tamirat yapılmamış olan evlerin su damlatması veya rutubet oluşturmasıdır. Rutubet problemi yeni evlerin de ciddi sorunlarından biridir. Su yalıtımı yapılmamış olan çatılar, insanların rahat yaşamalarını engellemektedir. Rutubet kötü bir görüntü oluşturduğu gibi, kötü bir koku da oluşturarak rahatsızlık vermektedir. Bu kokunun uzun süre vücuda alınması, pek çok sağlık problemi oluşumuna sebebiyet vermiştir. Özellikle akciğer hastalıklarına ile dost olan bu sıkıntı, insanların sağlıklı yaşamı için de giderilmelidir.

Su izolasyon, evlerin çatı zeminlerinin yalıtım malzemesi ile tamamen kaplanıp, su geçirmez hale gelmesi anlamındadır. Aynı malzeme, suyun içeri girişini engellediği gibi, ısıyı da yalıtacak ve soğuk kış günlerinin rahat geçmesine olanak tanıyacaktır. Su izolasyonu, her açıdan gerekli bir hizmettir. Yapıldığında, 40 yıl gibi uzun bir süre yalıtım sağlamaktadır. Uzun ömürlüdür ve kesinlikle herhangi bir deforme sorunu ortaya çıkmamaktadır. İlk yirmi yıl içerisinde ortaya çıkabilecek sorunlar, garanti altına alınmış, müşterilerin mağdur olmamasına özen gösterilmiştir.

Su İzolasyon Hizmeti Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su izolasyon hizmeti, yapıldıktan beş yıl sonra insanı mağdur etmemesi açısından doğru bir firmadan alınmalıdır. Doğru firma seçmek, bu işin en önemli noktalarından bir tanesidir. Bunun dışında, su izolasyonu sağlarken, çatıda kaplanmamış hiçbir noktanın kalmaması gerekir. Kaliteli ve sağlam malzeme kullanılmaması, yalıtımın kısa sürede bozulmasına neden olarak mağduriyet yaşatabilir. Tüm bu noktalar, 40 yıl dayanacak bir su izolasyon hizmeti almak için, dikkat edilmesi gereken noktalardır.

Sas su izolasyon olarak firmamız, en kaliteli malzemeleri kullanarak her türlü izolasyon hizmeti sağlamaktadır. Firmamız, yalıtım konusunda tercih edilebilecek en iyi firmalar arasında olduğu gibi, müşteri memnuniyeti çok yüksek olan bir firmadır. Türkiye’nin pek çok yerinde bayisi bulunan firmamız, eğer şehrinizde yer alan bir bayisi varsa, bir telefon kadar yakınınızdadır.

izolasyon

Su İzolasyonSu İzolasyon Hizmeti Alınırken Dikkat Edilmesi GerekenlerSu İzolasyon Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir