İZOLASYON YALITIM  

En İYİSİ

Alternatifleri ve rakip ürünlerin hepsinden çok daha kaliteli malzeme
opak

Önemli Değerimiz

Yurt içi ve Yurt Dışı olmak üzere profesyonellik çizgimizde kararlılığımızı sürdürüyoruz.
zırhlı hibrit

Ürün Satışı

Yapım hizmeti dışında, ürünlerimizi istediğiniz her yerden ulaşıp satın alabilirsiniz.
Biz Kimiz

Biz Kimiz

Hedefimiz yurt içi ve yurt dışı alt bayilerimiz ile verdiğimiz güvenli hizmeti ihtiyacı olan herkese sağlamaktır. sasizolasyon olarak başlattığımız bu çalışma çok başalarılı ilerlerken ciddi oranda büyümeye devam ediyoruz.

SAS İZOLASYON olarak

Yaptığımız bütün çalışmalarımız

başarı ile sonuçlanmıştır.

İLETİŞİM

KURUN

2. ÇEVREYOL ÜZERİ
YENİ VALİLİK KARŞISINDA
0532 067 22 39
0850 532 38 33

ÜRÜNLERİ

İNCELEYİN

Ürün ve Hizmetler sayfamızdan tüm ürünlerimizi ve çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

HİZMET

ALIN

keşif isteyebilirsiniz.

arayıp sorunu söyleyip destek alabilirsiniz.

İlk yıllarda %50 yerli idi ,yinede dışa bağımlı olarak yaşıyorduk, %100 TÜRK MALI PATENT SAS izolasyon yalıtıma aittir.Dunyada en uzun hizmet ömrü 40 yıl olan ürünümüz Dünyanın en iyisi ve 4 özelliği içinde barındıran su ısı ses yangın yalıtımı sağlayan tek üründür.Sas İzolasyon dan başka bir yerde yoktur.Akabinde SAS MOBİL İZOLASYON SİSTEMİ de Tek gerçek İZOLASYON SİSTEMİ dir.Benzerlerine göre makine İzolasyon yapmamız işçilik maliyeti düşmesi ile insanlarımıza bu farkı indirm olarak yansıttık %50 oraninda bulunmaz.MİLLLETİMİZİN Başarısıdır ve Malıdır Markasıdır.Bize ait değildir bizler sadece hizmet ederiz.

Şikayet veya hatalı ve özürlü ürün uygulama gibi durumlardan SAS İZOLASYON başarılıdır.7 yılı baz alınarak geçmişten günümüze kadar hata oranı %3 dür. Bu oran ise yeni bitmiş performans testi içindeki imalatlardan çıkmaktadır. Bizlerden kaynaklı veya İzolasyon alanı dışında olan bizim ile ilgisi olmayan durumlar dan kaynaklı problemler olmakta .Bizden kaynaklı değilse takipçisi olur sorunu çözeriz. Zamanında gidilmesin bizden kaynaklı olmayan başka nedenin tesisat dış cephe den ise suçu hatayı direk bizlere atma gibi durumlara maruz kalmamak için her duruma hakim olduğumuz için hata kimin ise sahibine taktim ederiz. Hata çok güzel bir anahtar dir.Basarinin anahtarı

İzolasyon ve yalıtım malzemeleri ,her detayı özelliği büyük önem taşıyor.Sadece buda yetmez uygulama yapılacak alanın durumu da önemlidir.Her türlü zemine her türlü İZOLASYON malzeme si olmaz.Malzeme içerik leri uygulama detayı değişir.Hasta ile doktor ilişkisi gibi dir.Cunku onlarda canlıdır.Her hasataya doktor aynı ilacı veriyormu ? Bu süreç basit bir olay sektör değildir.Malzeme ve uygulama Tecrübe yaşanmışlık profesyonel lik Teknoloji bilim bunlardan biri yoksa başarısızlık kaçınılmazdır.izolasyon hatayı kabul etmez.Milli servet kaybi na dur demek için SAS izolasyon var siz zarar görmemeniz için bu amaçla hizmet ediyoruz.

İzolasyon ve boyalar dahil yıllarca yanlış şeyleri aradık,Esnekmi esnekse tamam iyidir dedik buna inandık tüm dünya da öyle biliyor.Sas İzolasyon da öyle biliyordu takii Anlayana doğruyu öğrene kadar. İzolasyon ve boyalar dahil esneklik kabiliyeti uygulama sonrası%90 yok olur.Fiziki olarak zemine tutunması için yapışması nedeniyle ,bu neden ile halı ile esneklik kabiliyeti yok olur.Aranacak doğru anahtar kelime Mekanik dayanımlı ozelligi olması gerekir.Tum dünya esneklik diyor SAS izolasyon ve bizim gibi çok az kişi de mekanik dayanım olması ni savunuyor.Esnekde neden ozaman çatlamalar oluyor.

IMG 20191014 WA0058

Su izolasyon hizmeti, Türkiye’de çok fazla ihtiyaç duyulan ve çok fazla tercih edilen bir hizmettir. Evlerin su damlatma ya da yoğun yağışa bağlı rutubet oluşturma gibi problemleri bulunmaktadır. Günümüzde inşaatı yeni olan evlerde, su damlatma problemi çok fazla görülmese de, rutubet hala ciddi bir sorundur. Özellikle müstakil evlerde yaşayanlar, çatı katında oturanlar ve oturduğu ev normalden eski olanlar bu hizmete ihtiyaç duymaktadır.

0191014-

Su İzolasyon Nedir?

Su izolasyon, çatısı eski olan ya da son 10 yıldır hiçbir tamirat yapılmamış olan evlerin su damlatması veya rutubet oluşturmasıdır. Rutubet problemi yeni evlerin de ciddi sorunlarından biridir. Su yalıtımı yapılmamış olan çatılar, insanların rahat yaşamalarını engellemektedir. Rutubet kötü bir görüntü oluşturduğu gibi, kötü bir koku da oluşturarak rahatsızlık vermektedir. Bu kokunun uzun süre vücuda alınması, pek çok sağlık problemi oluşumuna sebebiyet vermiştir. Özellikle akciğer hastalıklarına ile dost olan bu sıkıntı, insanların sağlıklı yaşamı için de giderilmelidir.

Su izolasyon, evlerin çatı zeminlerinin yalıtım malzemesi ile tamamen kaplanıp, su geçirmez hale gelmesi anlamındadır. Aynı malzeme, suyun içeri girişini engellediği gibi, ısıyı da yalıtacak ve soğuk kış günlerinin rahat geçmesine olanak tanıyacaktır. Su izolasyonu, her açıdan gerekli bir hizmettir. Yapıldığında, 40 yıl gibi uzun bir süre yalıtım sağlamaktadır. Uzun ömürlüdür ve kesinlikle herhangi bir deforme sorunu ortaya çıkmamaktadır. İlk yirmi yıl içerisinde ortaya çıkabilecek sorunlar, garanti altına alınmış, müşterilerin mağdur olmamasına özen gösterilmiştir.

Su İzolasyon Hizmeti Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su izolasyon hizmeti, yapıldıktan beş yıl sonra insanı mağdur etmemesi açısından doğru bir firmadan alınmalıdır. Doğru firma seçmek, bu işin en önemli noktalarından bir tanesidir. Bunun dışında, su izolasyonu sağlarken, çatıda kaplanmamış hiçbir noktanın kalmaması gerekir. Kaliteli ve sağlam malzeme kullanılmaması, yalıtımın kısa sürede bozulmasına neden olarak mağduriyet yaşatabilir. Tüm bu noktalar, 40 yıl dayanacak bir su izolasyon hizmeti almak için, dikkat edilmesi gereken noktalardır.

Sas su izolasyon olarak firmamız, en kaliteli malzemeleri kullanarak her türlü izolasyon hizmeti sağlamaktadır. Firmamız, yalıtım konusunda tercih edilebilecek en iyi firmalar arasında olduğu gibi, müşteri memnuniyeti çok yüksek olan bir firmadır. Türkiye’nin pek çok yerinde bayisi bulunan firmamız, eğer şehrinizde yer alan bir bayisi varsa, bir telefon kadar yakınınızdadır.

izolasyon

Su İzolasyonSu İzolasyon Hizmeti Alınırken Dikkat Edilmesi GerekenlerSu İzolasyon Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir