İZOLASYON YALITIM  

En İYİSİ

Alternatifleri ve rakip ürünlerin hepsinden çok daha kaliteli malzeme
opak

Önemli Değerimiz

Yurt içi ve Yurt Dışı olmak üzere profesyonellik çizgimizde kararlılığımızı sürdürüyoruz.
zırhlı hibrit

Ürün Satışı

Yapım hizmeti dışında, ürünlerimizi istediğiniz her yerden ulaşıp satın alabilirsiniz.
Biz Kimiz

Biz Kimiz

Hedefimiz yurt içi ve yurt dışı alt bayilerimiz ile verdiğimiz güvenli hizmeti ihtiyacı olan herkese sağlamaktır. sasizolasyon olarak başlattığımız bu çalışma çok başalarılı ilerlerken ciddi oranda büyümeye devam ediyoruz.

SAS İZOLASYON olarak

Yaptığımız bütün çalışmalarımız

başarı ile sonuçlanmıştır.

İLETİŞİM

KURUN

2. ÇEVREYOL ÜZERİ
YENİ VALİLİK KARŞISINDA
0532 067 22 39
0850 532 38 33

ÜRÜNLERİ

İNCELEYİN

Ürün ve Hizmetler sayfamızdan tüm ürünlerimizi ve çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

HİZMET

ALIN

keşif isteyebilirsiniz.

arayıp sorunu söyleyip destek alabilirsiniz.

İlk yıllarda %50 yerli idi ,yinede dışa bağımlı olarak yaşıyorduk, %100 TÜRK MALI PATENT SAS izolasyon yalıtıma aittir.Dunyada en uzun hizmet ömrü 40 yıl olan ürünümüz Dünyanın en iyisi ve 4 özelliği içinde barındıran su ısı ses yangın yalıtımı sağlayan tek üründür.Sas İzolasyon dan başka bir yerde yoktur.Akabinde SAS MOBİL İZOLASYON SİSTEMİ de Tek gerçek İZOLASYON SİSTEMİ dir.Benzerlerine göre makine İzolasyon yapmamız işçilik maliyeti düşmesi ile insanlarımıza bu farkı indirm olarak yansıttık %50 oraninda bulunmaz.MİLLLETİMİZİN Başarısıdır ve Malıdır Markasıdır.Bize ait değildir bizler sadece hizmet ederiz.

Şikayet veya hatalı ve özürlü ürün uygulama gibi durumlardan SAS İZOLASYON başarılıdır.7 yılı baz alınarak geçmişten günümüze kadar hata oranı %3 dür. Bu oran ise yeni bitmiş performans testi içindeki imalatlardan çıkmaktadır. Bizlerden kaynaklı veya İzolasyon alanı dışında olan bizim ile ilgisi olmayan durumlar dan kaynaklı problemler olmakta .Bizden kaynaklı değilse takipçisi olur sorunu çözeriz. Zamanında gidilmesin bizden kaynaklı olmayan başka nedenin tesisat dış cephe den ise suçu hatayı direk bizlere atma gibi durumlara maruz kalmamak için her duruma hakim olduğumuz için hata kimin ise sahibine taktim ederiz. Hata çok güzel bir anahtar dir.Basarinin anahtarı

İzolasyon ve yalıtım malzemeleri ,her detayı özelliği büyük önem taşıyor.Sadece buda yetmez uygulama yapılacak alanın durumu da önemlidir.Her türlü zemine her türlü İZOLASYON malzeme si olmaz.Malzeme içerik leri uygulama detayı değişir.Hasta ile doktor ilişkisi gibi dir.Cunku onlarda canlıdır.Her hasataya doktor aynı ilacı veriyormu ? Bu süreç basit bir olay sektör değildir.Malzeme ve uygulama Tecrübe yaşanmışlık profesyonel lik Teknoloji bilim bunlardan biri yoksa başarısızlık kaçınılmazdır.izolasyon hatayı kabul etmez.Milli servet kaybi na dur demek için SAS izolasyon var siz zarar görmemeniz için bu amaçla hizmet ediyoruz.

İzolasyon ve boyalar dahil yıllarca yanlış şeyleri aradık,Esnekmi esnekse tamam iyidir dedik buna inandık tüm dünya da öyle biliyor.Sas İzolasyon da öyle biliyordu takii Anlayana doğruyu öğrene kadar. İzolasyon ve boyalar dahil esneklik kabiliyeti uygulama sonrası%90 yok olur.Fiziki olarak zemine tutunması için yapışması nedeniyle ,bu neden ile halı ile esneklik kabiliyeti yok olur.Aranacak doğru anahtar kelime Mekanik dayanımlı ozelligi olması gerekir.Tum dünya esneklik diyor SAS izolasyon ve bizim gibi çok az kişi de mekanik dayanım olması ni savunuyor.Esnekde neden ozaman çatlamalar oluyor.

2019101

2019101


Sas İzolasyon

Sas İzolasyon, Türkiye’nin en iyi yalıtım hizmetini veren firmalardan bir tanesidir. Firmamız evlerin çatılarına izolasyon sağlayarak, içeriye su girişini engellemektedir. Çatılarımız su ile birlikte, ısıyı da muhafaza eden çatılardır. Soğuk kış günlerinin, sıkıntısız bir şekilde geçmesini isteyen, özellikle suya bağlı rutubet sorunu yaşamak istemeyen kişiler, firmamızdan hizmet alabilir.

2019101

Sas İzolasyon Nasıl Çalışır?

Sas izolasyon, mikrofiber izolasyon teknolojileri ile, evlerin olabilecek en lüks halini alabilmesini sağlamaktadır. Büyük evlerin, tek katlı evlerin, çatı katı evlerin ortak sorunu, çatının su izolasyonu yapamaması ve evlere akıtma olmasıdır. Ayrıca rutubet de ciddi bir problemdir. Aynı şekilde, çatıdan gelen soğuk hava, evde daha çok kalorifer yanmasına neden olabilir. Daha rahat ve konforlu bir yaşam için, çatı izolasyonu gereklidir.

Firmamız Türkiye’nin pek çok yerinde bayilikleri olan kapsamlı bir firmadır. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız, olabilecek en kısa sürede izolasyonu sağlamaktadır. En yakın zamana randevu veren ve herhangi bir bekletme, ya da gecikme problemi yaşatmayan firmamız, tecrübeli ve gelişmiş bir firmadır.

Türkiye’de bir ilke imza atan projelerimiz, en gelişmiş teknolojiler kullanılarak hayata geçirilmektedir. Çatı izolasyonu faaliyetimiz sonrası, kişilerin herhangi bir problem yaşamayacağı firmamız tarafından garanti edilir. Ancak yine bir sorun oluşursa, firmamız bu sorunu kısa sürede çözmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olan Sas izolasyon, şimdiye kadar herhangi bir olumsuz yorum almamıştır. İnsanların tercih edebileceği en büyük şirketlerden biri olduğu, aldığı yorumlar ile kanıtlanmıştır.

Sas İzolasyon Hizmeti Nedir?

Sas izolasyon, çatıların su ve ısı geçirmez bir şekilde izolasyon sağlayıp evlerin daha konforlu bir hale gelmelerine yardımcı olmaktadır. Evlerin zor ısınma ve rutubet sorunlarına çözüm olan firmamız, çatı zeminini eksik bir yer kalmayacak şekilde yalıtım malzemesi ile kaplamaktadır. Sorunsuz bir su yalıtımı sağlayan malzemelerimiz, su geçirmez çatıların oluşmasını sağlayarak, kötü hava şartlarında daha konforlu bir ev imkanı sunmaktadır. Özellikle çatı katında yaşayan, evi tek katlı olan kişilerin tercih edebilecekleri bu sistem, çocuklu ailelere büyük rahatlık sağlayan bir sistemdir.

izolasyon

Sas izolasyonSas İzolasyon Hizmeti Nedir?Sas İzolasyon Nasıl Çalışır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir