Sas İzolasyon
Yaşam alanlarının ihtiyaç duyduğu izolasyon işlemi, doğru yerde ve doğru şekilde yapıldığı takdirde yaşam kalitesini ciddi anlamda yükseltmektedir. Çok sık başvurulan bu işlemler, hayatın pek çok anlamda kolaylaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca tasarruf sağlamakta, yaşam alanlarının ömrünü uzatmakta ve daha konforlu bir yaşam sunmaktadır. Tüm bu hizmetleri karşılamak amacıyla hizmet veren SAS İzolasyon firmamız, kişilerin en kaliteli izolasyon hizmetlerinden faydalanmalarını amaçlamaktadır.
Sas Mikrofiber Teknolojisi Dünyada sadece Sas izolasyonda mevcuttur.Benzerlerine göre Uzun Ömürlü, Mekanik dayanımlı Her türlü hava şartlarından Afrika sıcaklarından,Kutup soğuklarından etkilenmeyen Rakipsizdir.Labaratuvar test haricinde yaşanmış geçmiş en büyük örneğidir.
İzolasyon anlayışında Esneklik değil Mekanik dayanım özellikleri olmasi gerekir. Çünkü izolasyon malzemesi Uygulama sonrası esneklik kabiliyeti yok olur.Bu nedenler ile Mekanik dayanımlı olması
Gerçeğini taşır.
Başka hususda Her türlü zemine her türlü izolasyon malzemesi olmaz.Bu yaklaşım Doktor hasta ilişkisi gibidir.Bu konu başka hususa dikkat çekiyor,Herkes izolasyon işini yapamaz gerçeği ni açıkça gösteriyor.Firca veya rulo ile uygulama yap git mantığı kesinlikle eksik yanlış davranıştır.Bu nedenler ile Milli servet kayıbı yaşamak kaçınılmaz sondur.
Sas İzolasyon olarak firmamız, tüm izolasyon hizmetleri için en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Kapsamlı hizmet olanağı tanınan firmamızda, yapılan işlemler sonucunda tüm sorunlar ortadan kalkmaktadır. Firmamızda ısı, ses ve su yalıtımı hizmeti verilmektedir. Her bina için farklı bir izolasyon malzemesi ihtiyacı bulunması dolayısıyla, firmamız son derece titiz davranmakta ve ihtiyaca en uygun izolasyon malzemelerini kullanmaya özen göstermektedir.

SAS İZOLASYON BAŞARILARI
Sas izolasyonun yaptığı başarı gözükse de Dünyaya 13 kez ilkleri yaşatan olsada , YÜCE TÜRK MİLLETİMİZE herkesin yapması gereken hizmetlerin eniyisinin yapmak oldugudur.Basarilarin sonu yoktur, Başarıyı kazanalim amacı ile yılmadan usanmadan çalışıyoruz.Ne zaman başardık dersek bilinki Sas izolasyon gerilemeye başlar.Bu anlayış sonsuza kadar devam edecek tir.
Dünyada ilkler
Sas MİKROFİBER TEKNOLOJİSİ
Eğimli çatı kaplama sistemi Eksiz yekpare ısı yalıtımlı
Sandaviç panel, Trapez saç üzerine Kaplama Isı ses su izolasyonu sağlar Çatlama kırılma olmaz
Sas Termal Isı ve su izolasyon yalıtım sağlayan sistem açık alanda yaşayan etkilenmeyen
Sas dekoratif renkli şeffaf Uygulama lı izolasyon malzemesi
Sas AQUA renkli eksiz yekpare kimyasal dayanımlı çatlama kırılma olmaz.
Sas dilatasyon Körük sistemi Mekanik dayanımlı
Sas perde körük sistemi kesinlikle catkamaz su almaz binanın kolonları yaşlanmaz.
Sas Ahşap yanmaz kaplama koruyucu
Sas power 4 KAT GÜÇLENDİRİR.Her türlü Yapı kimyasalları katkısı.
Sas Laminant parke, Seramik fayans yüzeyine derz koruma su nem geçirmez.
Sas iç dış duvar yüzey şeffaf sim EFEKTİ isteğe göre kaplama su nem küf bakteri leke tutmaz korur.
Sas virüs Bakteri koruyucu tüm yüzeyler için 12 ay koruma sağlar.
Sas Teknoloji bayileri , eğitimli Profesyonel kişilerce uygulama yapan her aradığınız da bula bileceğiniz,Milli servet kaybına dur demek için anlayışı ile hareket eden hizmet.
Tezler olarak İzolasyon Malzeme lerinin esnek değil Mekanik dayanımlı özelliği olmasının açıklamamız,Perde Temelde diranaj borusunun yanlış uygulama olduğu,Teras dam Lara yapılan difüzyon bacasinin yanlış olduğu,Her türlü zemine her türlü izolasyon malzemesi olmaz gerçeği, Yanlış uygulama tekniklerine doğrusunun ne olduğunun gerçeği,
Mibil iyonik Enjeksiyon makine izolasyonu, Açık alanda en yzun yaşaya bilen 2si bir arada Su Isı yalıtımı sağlayan olması

SAS İzolasyon Türleri
Su İzolasyonu: Kişilerin ihtiyaç duydukları en önemli konulardan bir tanesidir. Su izolasyonu, binaların su geçirgenliğini sona erdirmekte ve binanın çabuk eskimesini engellemektedir. Binanın rengi kolay atmamakta, evlerdeki rutubet sorunu ortadan kalkmakta ve daha sağlıklı bir binada oturma şansı tanınmaktadır.
Ses İzolasyonu: Ses izolasyonu binaların ses geçirgenliği ile ilgilidir. Binalar dışarıdan gelen sesleri duymamakta ve içeriden gelen seslerin de dışarı çıkmasının önüne geçmektedir. Bu yalıtım sistemi özellikle odalar arası yalıtım konusunda tercih edilmektedir. Kişiler çalışma odaları ve yatak odaları için bu yalıtımı tercih etmektedir. Ofislerde izole odalar oluşturmak ve sesin dışarı çıkmasını engellemek için de bu odalar kullanılmaktadır.
Isı İzolasyonu: İnsanların fatura tasarrufu yapmasını sağlayan ısı izolasyonu, yazın evlerin sıcağı geçirmesini, kışın ise doğuğu geçirmesini engellemektedir. Evlerdeki ısının dışarı çıkmasına engel olarak, evlerin yazın daha serin, kışın daha sıcak olmasına fırsat vermektedir. Bu sayede evlerde kullanılan elektrik ve doğalgaz faturaları düşmektedir.
SAS İzolasyon Fiyatları
Sas izolasyon fiyatları yapılacak olan yalıtım türüne göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak malzemeler, yalıtımın yapılacağı duvar ya da tavanın büyüklüğü gibi hususların tamamı fiyatlar üzerinde etkilidir. Ancak SAS izolasyon olarak firmamız, en uygun fiyatları teklif etmekte ve kişilerin bütçelerinin etkilenme oranını düşürmektedir. Güvenle tercih edebileceğiniz firmamızdaki fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için, firmamızla iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.

image editor output image1051361956 16102096368804834587371623887883
SAS MİKROFİBER PROFESYONEL

izolasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir