şanlıurfa bölge müdürlüğü

Şanlıurfa bölge müdürlüğü

Bizlere aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yıllardır Yaptığımız ve kazandığımız iş tevrübesi: yapı sorunları, izolasyon su yalıtımı çözümleri, çatı izolasyon yalıtım sorunları ve duvar İZOLASYON boyası tüm her şey ile ilgili çözümlerdir. Bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Binaları dış tehditler olarak kabul edilen yağmur, dolu, kar, toprak nemi, yeraltı suyu gibi ıslak sorunlardan korumak aynı zamanda; iç tehditler olarak kabul edilen banyo, tuvalet ve mutfak sularından arındırmak için su izolasyonu yapılmaktadır.

Suyu kontrol altında tutmak, binanın yaşını uzatmak için koruyucu tabakaların ve sistemin kurulmasına su izolasyonu adı verilmektedir. Bir diğer adı yalıtım olan izolasyonun binaların kullanımını %100 oranında etkilediği bilinmektedir.

Özellikle nem oranının fazla olduğu evlerde sağlık sorunlarının çok daha fazla görüldüğü bilinmektedir. Bunun önüne geçmenin en temel yolu ise yalıtım konusunda profesyonel olan ekiplerle çalışmaktır. Evinizin hem daha sağlıklı hem de daha güvenli olması için yalıtımı kaliteli ürünlerle yaptırmalı, düzenli olarak bakımını ve kontrolünü sürdürmelisiniz.