Daha kalitelisi YOK! Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile daha iyisini tanımadık. En kaliteli ürünlerimizi SİZLERİN HİZMETİNE SUNUYORUZ

Sas izolasyon (1)
MOBİL ENJEKSİYON İYONİK İZOLASYON

MAKİNA MOBİL İYONİK ENJEKSİYON İZOLASYON

SAS Mobil Makina izolasyon sistemi Açıklaması,

Makina

Makina ekip ekipmanları %100 yerli motor dan tercih edilerek etkili yararlı işlevsel olarak çok iyi siniftadir.Yurtdisi ithal makina fiyatı ile 10/1 fiyatına uygun resmi olarak hak kazanan bayiiler kullanabilecekler.

 

Malzeme Birlesen oluşumları

2 modül 2 ayrı malzeme ile İZOLASYON SİSTEMİ nin Tamamlanması

% 1000 TURK MALI

 

1 MODÜL

SAS izolasyon un İYONİK bağlar ile yaptığı sıvı naddedir.Yeni değil dir.7 yıldır sorunsuz olarak kullanılan malzemedir.Minimum setler kurarak minimum 6mm olacak şekilde Makina ille uygulanır.İsi yalıtım özelliği vardir.isi iletkenlik katsayısı lamde değeri 0,038 gelmektedir.

3 cm karbonlu eps ile aynı 5 cm taşyunü ile 3 puan durumu sebebi ondan iyi olduğunu açıklar.

Sıcak 800 °© dereceye kadar dayanım ve sonrası erime noktası dir.Soguk ta kırılma dayanım -80 derece sonrası kırılgan olması nedeniyle iyonik sistemi ile SAS Tarihi Ulusal başarı donanimina sahiptir.

 

2. Modül

Güçlü yapının son uygulama malzemesi tartışılmaz sorgulanamayacak kadar iyi malzemeden oluşuyor.Halk arasında Horasan harcı ile uygulama yapılır.Hidrolik kireç diye bilinir.1000 yıldan daha fazladır kullanılmış ve bugüne kadar sapa sağlam kalmıştır.Roma , Osmanlı, Selçuklu v devletleri aktif olarak kullanmıştır.Topkapi sarayı ile aynı kalitede olması ve kaliteli sağlam milli olması En büyük kazançtır hepimizin adına,Maden ocaktan çıkartılır işlenir fırında islenirler doğal olarak 3,5 dakika çalışma zamanı sunması kısa olmasını dogalliga zarar vermeden 30,45 dk süre uzattık çalışma süresini iyileştirdik,Doğallığın da ısı yalıtım özelliği olması ve bakteri barindirmamasi iyi konumda olmasını PERÇİNLENMİŞ olmuştur.

Rengi doğal beyazdir. kalınlık 6,8 mm zeminin. Durumu belirler.

2 büyük güç ile hizmete girmesi Tartışılmaz en iyisi olduğunu gösterir.Gecmis insaposter_1612749191649-300x400 MOBİL ENJEKSİYON İYONİK İZOLASYON
nın
karnesidir.

MOBİL İZOLASYON

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.