Mersin İzolasyon yalıtım

SAS  MOBİL İZOLASYON  sistemi, SAS MİKROFİBER İZOLASYON DA OLDUĞU GİBİ , MOBİL İZOLASYON DA DÜNYANIN EN İYİSİ EN UZUN ÖMÜRLÜ VE 4 BÜYÜK ÖZELLİĞİ OLAN SU ISI SES YANGIN ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.Çatı ,çatı arası,dam,havuz,sandevic panel sac çatı kiremit çatı üzerine ,temel perde kısımlarına yapılır.su,ısı ses yangın yalıtımı sağlar.10 yıl garanti kapsamında olup ,40 yıl aktif kullanım ömürlü
benzerkerine göre tek zarar görmeden yaşayan izolasyon malzemesi dir.Benzerkeri yurtdışı sermayeli olması ve 2 yıldan az sürede yok olması nedeni ile ülkemizi ve insanlarımızı zarara uğratarak milli servet kaybına neden olurlar.2 farklı MALZEME ile farklı günlerde yapilir.1. MALZEME zemini sağlamlaştırır ısı köprüsü olusturmayi engeller.2. ürün saglamkasan zemine tutunur mekanik dayanım i sağlar ve ısı su  yalıtımı sağlayarak tasarruf etmenizi sağlar.1000 yıllık kalitede olması referans a gerek duyulmayan kalite ve saglamliktadir. Sas mobil İzolasyon Dünyada tek gerçek İZOLASYON malzemesidir., aşınma çatlama döküntü gibi olaylar olmaz.Herturlu hava şartlarından etkilenmez ,%50 tasarruf sağlar, %100 türk insanının emeği ve malıdır.amaclarimizdan biri milli Servet kaybı na dur demek için  SAS MOBİL MAKİNE İZOLASYON SİSTEMİ
www.sasizolasyon.com

İzolasyon ve yalıtım malzemeleri ,her detayı özelliği büyük önem taşıyor.Sadece buda yetmez uygulama yapılacak alanın durumu da önemlidir.Her türlü zemine her türlü İZOLASYON malzeme si olmaz.Malzeme içerik leri uygulama detayı değişir.Hasta ile doktor ilişkisi gibi dir.Cunku onlarda canlıdır.Her hasataya doktor aynı ilacı veriyormu ? Bu süreç basit bir olay sektör değildir.Malzeme ve uygulama Tecrübe yaşanmışlık profesyonel lik Teknoloji bilim bunlardan biri  yoksa  başarısızlık kaçınılmazdır.izolasyon hatayı kabul etmez.Milli servet kaybi na dur demek için SAS izolasyon var siz zarar görmemeniz için bu amaçla hizmet ediyoruz.

İlk yıllarda  %50 yerli  idi ,yinede dışa bağımlı olarak yaşıyorduk, %100 TÜRK MALI PATENT  SAS izolasyon yalıtıma aittir.Dunyada en uzun hizmet ömrü 40 yıl olan ürünümüz Dünyanın en iyisi ve 4 özelliği içinde barındıran su ısı ses yangın yalıtımı sağlayan tek üründür.Sas İzolasyon dan başka bir yerde yoktur.Akabinde SAS MOBİL İZOLASYON SİSTEMİ de Tek gerçek İZOLASYON SİSTEMİ dir.Benzerlerine göre makine İzolasyon yapmamız işçilik maliyeti düşmesi ile insanlarımıza bu farkı indirm  olarak yansıttık %50 oraninda bulunmaz.MİLLLETİMİZİN  Başarısıdır ve Malıdır Markasıdır.Bize ait değildir bizler sadece hizmet ederiz.

Şikayet veya hatalı ve özürlü ürün uygulama  gibi durumlardan SAS İZOLASYON başarılı dur.7 yılı baz alınarak geçmişten günümüze kadar %3 hata oranı dir.Bu oran ise yeni bitmiş performans testi içindeki imalatlardan çıkmaktadır.Bizlerden kaynaklı veya İzolasyon alanı dışında olan bizim ile ilgisi olmayan durumlar dan kaynaklı problem ler olmakta .bu tür problemler de ne olursa olsun müdahale ederiz hata bizimde kabullenir iz yaparız.Ama bizden kaynaklı değilse takipçisi olur sorunu çözeriz.Zamaninda gidilmesin bizden kaynaklı olmayan başka nedenin tesisat dış cephe den ise suçu hatayı  direk bizlere atma gibi durumlara maruz kalmamak için her duruma hakim olduğu muz için hata kimin ise sahibine taktim ederiz bi isekde,Hatasını kabullenmeyen ve ders çıkartmayan gelişemez buyuyemez .Biz halen yarinin cahiliyiz ömür boyu sürer gider.Hata çok güzel bir anahtar dir.Basarinin anahtarı

SAS POWER 4 KAT GÜÇLENDİRİR YAPI GUCLENDİRME KATKİSİ SEFFAF DEKORA ZARAR VERMEZ
Yapı malzemeleri kendi içlerinde her ne kadar güçlü ve farklı özelliklere sahip olsalar da farklı destekler ile daha güçlü bir hale getirilebilirler. Çünkü izolasyon özel bir işlemdir ve ancak bu işlem için üretilmiş malzemeler sayesinde elde edilebilir. ALDIĞINIZ URUNU EN KALİTELİ SEVİYEYE PERFORMANSİ EN UST SEVİYEDE OLMASİNİ İSTİYORSANIZ SAS POWER YETER.İC CEPHE DİS CEPHE DUVAR YUZEYİNE UYGULAMA YAPİN BOYAYİ KORUSUN DETERJANLI SU İLE BOL BOL YİKAMA İMKANİ TANİR.ESYALARİMİZİ YAPİSTİRMAK İCİN SU NEM DEN KORUMAK İİCİN SİZLERİ KİSA OMURLU KALİTESİZ URUNLERİ GUCLENDİREREK 4 KAT OMRUNU UZATIR.Bu malzemeler için çok önemli bir örnek oluşturan sas power malzeme katkısı da tüm yapı kimyasallarında bir katkı ürünü olarak 4 kat güçlendirme oluşturmaktadır.
Sas İzolasyon tarafından sunulan SAS Power, içerik açısından çok özel bir yapıya sahiptir. Bu yapısıyla birlikte derz dolguları, seramik harçları, alçı malzemesi, boyalar, dış cephe yüzey malzemeleri veya fayanslar üzerinde uygulanarak 4 kat daha güçlü bir izolasyon sağlanabilir. Tüm yapı kimyasallarında takviye edici bir özelliğe sahip olan sas power malzeme katkısı ürünü, nem ve suya karşı koruma oluşturan içeriği ile zararınızı ve maliyetlerinizi düşüren bir kullanım sağlamaktadır.
Sas Power Nasıl Temin Edilir?
Güçlendirici yapısı ile yapı kimyasalları içerisinde kullanılabilecek sas power malzeme katkısı 1-2,5-7,5-15 litre gibi seçenekler ile farklı fiyatlarda temin edilebilir. Boyalı yüzeylerde kullanıldığında dahi lekesiz bir sonuç oluşturan, kolaylıkla su ile temizlenebilen ve 10 yıl boya yapmadan kullanım garantisi sağlayan avantajları ile bu malzeme seramik, fayans, betonarme yüzey, boyalı yüzey gibi her noktada nem ve sudan koruma için canlı duruşuyla izolasyon oluşturur.
Mersin İzolasyon yalıtım

izolasyonHaberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir