İzolasyon malzemeleri neden Anlatıldığı gibi uzun zaman dayanmıyor  nedeni nedir nerde yanlışlıklar yapılıyor? Her sektörde geçerli olan yaşanmış ve şitdetile yaşanmaya devam edilen alışkanlıklar.Kısa zamanda ve saniyeler içinde bakması yeterli meslek sahibi olan arkadaşlar var.matrix filmindeki konu gibi kaset ve piriz, Çok büyük yeteneklere sahibiz kendimiz den gurur duyuyoruz.????
1.Esneklik kabiliyeti değil mekanik dayanım aranması
2.Her zemin ve yapıya Hertürlü sınıfta izolasyon malzeme si olmaz.
3.Labaratuvar testlerinin verdiği cevabı doğadaki testler ile aynı olmadığıdır.Labaratuvarda 1 test yapılırken,Doğa ve yapının verdiği tepkiler ondan fazladır.
4.Denenmiş ve defalarca denenmiş malzemeyi tekrar yaptırıp denemek
5.Malzeme yapı itibari ile geçmişdeki yaşamsal kalıntılarına varsa bakmak
5.Güneş enerjili damların titreşim sarsıntı,dengesiz yüklerin verdiği tepkiler
6.Bilinçsiz uygulama teknikler
7.Bilmediği uzmanı olmadığı konularda bilmiş lık yaparak bilgi kirliliğine ve yanlış uygulama eylemlere sebebiyet olmak
8.Bilgi araştırma okuma öğrenme yetimizin düşük seviyede olması Tembellik olması
9.Başarı göstermiş  bir konu ve  sektörde olanları bilmeden tanımadan karalamak
10. Kulaktan dolma bilgilere herşeyden önce sorgulamadan inanmak ve yaymak

Sas izolasyon YALITIM teknoloji lerinden merhaba
Bayilik sistemini anlatacağız.
Dünyada İZOLASYON sorunu devam etmektedir. Bu sorunu kalıcı olarak sas izolasyon çözmüştür. Malzemesi teknikleri sadece sas izolasyon a aittir.malzeme satışı yoktur.biz emin ellerde profesyonel kişilerin yaptığı İZOLASYON sektörü haline getirdik.sas teknoloji bayileri oluşturduk.işden anlasın anlamasın eğitim vererek il ve ilçesi nde hizmet etmeye başlar.kimsede olmayan teknoloji ile bölgesinde hizmet eder.teklif verdiği yerde aynısından benzeri olmadığı için tercih etmeleri RAKİPSİZ olmaları ,müşteri talep yoğunluğu yaşayarak hak ettiği yaklaşım ile karşılaşır.teklif de birim fiyatı isteğine bağlıdır. 10 yıl garanti kapsamındadır. Bayii uygulama sonrasında sas kalite ekibi kaliteyi müşteri memnuniyeti artırmak için inceleme yaparız.sorumluluğunu üzerimize alır müşteriye garanti belgesi veririz.
Bayii zorlandığı projelerde teknik destek veririz.amaç hatasız işler yaparak maddi manevi olarak kazanalım ama hizmetin en iyisini yapalım,her yıl defalarca yapılan izolasyonun ların  insanlarımıza bir daha yaşatmayalım.bu teknoloji yi art niyetli kişilere de engel olmamız gerekir bir kişinin hatasını herkes ödemesin diyerek kalite kontrol ederiz. Bayilik sistemi francihss sistemi bayinin bölgesine göre ücret belirlenir 3/1 peşin kalan tutar hedeflediğimiz ciroya ulaştığı zaman öder.Para kazanalım ama hakkı ile kazanalım
Bayii kar marjı %50,70 arasındadır.
Yapı marketlere sata bileceği 2 ürünün satışı serbesttir. Bayinin bölge korumalı dır.başka bayii bölgenizde akrabasına iş yapacak olursa izin alması ve akrabası olduğunu açıklamak zorunda dır.
Kısa sürede yüksek ciro ya ulaşırsınız.eleman yetiştirme de eğitimine bizler yardımcı oluruz.il yoğunluğu nedeniyle bölgenizde belirlediğiniz kişilere işçilik olarak alt taşron modeli yaptırarak işler i imalatı kontrolü yaparak yürütmeniz daha doğrudur.işlerin yetişmesi konusunda müşteriye cevap vermede bu model daha doğrudur.özünde dürüst çalışkan işine saygısı olanlar formu doldurarak müracat ede bilir siniz.
Bu sorumluluğu yürüten arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Sas izolasyon kendine özgü malzeme ve teknolojilerini sas bayileri kullanırlar.
Satışı yoktur. Dünyada ilk sas izolasyon yalıtım teknolojileri olarak kalıcı çözümler sunarız. Dünyanın en iyilerinden en iyisiyiz. Uygulamalı izolasyon hizmeti veriyoruz.

Kalıcı çözümler sunuyoruz. İzolasyon malzemeleri rakiplerin açık alanda kısa ömürlü olmakta dır. Sas izolasyon malzemesi aktif kullanım ömürlü 40 YIL kullanım ömürlü dür en az.

Bu teknoloji yi her hırdavat ve yapı market lerde satılan ürün haline getirebilirdik ancak yanlış kişilerce uygulama yapılmadı diğer izolasyon malzemeleri ile bir fark olmayacağından dolayı zor olan yolu seçtik. Aday bayiler izolasyon dan anlamasına gerek yoktur.
İzolasyon işi yapanlar olsa dahi eğitim çalışmalarına katılıyorlar. Eğitim sonrası bayii bölgesinde çalışmalara başlıyor. Kısa zamanda müşteri akımı başlıyor. İş ile problem yaşamıyoruz. Firma olarak biz tedarik ediyoruz. Teknik destek veriyoruz.
Bayilerimizin yaptığı tüm işleri kalite kontrol ediyoruz ve tarafımızdan garanti belgesi müşteri ye firma olarak biz veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bozmadığımız süreçte iş yetiştiremiyoruz.

10 müşteri den 7 si sas izolasyon u tercih ediyor. Bayimiz den çalışkan dürüst titiz olması gereken önceliğimizdir. Bu vasıfı taşıyan bayiiye para kazanma iş garatimizdir. franchising bayilik sistemi olarak çalışıyoruz. Ürün ve yapılan çalışmaların video resim inceleyin, bayilik alan koruması vardır.

Türkiye genelinde bayilik leri miz vardır. Seçiciyiz hata yapmadan emin adımlarla ilerliyoruz.

SAS İzolasyonu : 05320672239 08505323833

www.sasizolasyon.com

https://www.facebook.com/Sasizolasyon/

https://www.youtube.com/channel/UCl-uuLtkJmnID4lKQlVOyYQ

https://g.co/kgs/PJGLfZ

[ux_slider]

[ux_image id=”674″ depth_hover=”5″]

[ux_image id=”659″]

[ux_image id=”657″ height=”9px”]

[ux_image id=”561″]

[ux_image id=”674″]

[ux_image id=”655″]

[ux_image id=”661″]

[ux_image id=”656″]

[ux_image id=”657″]

[/ux_slider]