IMG-20191101-

IMG-20191101-


İZOLASYON HİZMETLERİ

SAS izolasyon hizmetleri, birçok alanda profesyonel yalıtım yapan tecrübeli bir firmadır. İzolasyon hizmetleri kapsamında mikrofiber izolasyon, dam teras izolasyon, dekoratif renkli izolasyon, termal izolasyon, su izolasyonu gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

İzolasyon Nedir?

İzolasyon, yapıların yalıtımlı hale getirilmesi işlemidir. Son yıllarda inşa edilen yapıların ses ve ısı yalıtımlarının olması büyük önem taşımakta. Isı yalıtımı, yapıları kullanan kişiler için enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda çok daha ferah yaşam alanlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Ses yalıtımı ise yapıların daha konforlu ve kullanışlı bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Günümüzde şehirleşme ve betonlaşma ile birlikte izolasyon kavramı da önem kazanmaya başlamıştır. Sadece ses ve ısı alanında değil başka birçok alanda da izolasyon hizmetleri verilmektedir.

IMG-20191101-

İzolasyon Hizmetleri

İzolasyon hizmetleri SAS İzolasyon kapsamında verilen profesyonel hizmetlerdir. Yalıtım ihtiyaç duyulan birçok alan vardır. Bu alanlara örnek vermek gerekirse; ev, iş yeri, çatı, teras hatta su izolasyonu dile getirilebilir.

İzolasyon, alanı çok geniş olan bir hizmettir. İzolasyon hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Öncelikle yalıtım ihtiyacının karşılanabilmesi için mutlaka kaliteli malzeme kullanılması gerekir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin bir araya geldiği yalıtım sistemleri doğru teknikler ile döşendiğinde ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

SAS İzolasyon hizmetleri, alanında yılların tecrübesine sahip çalışanları ile müşteri memnuniyetini önceleyen bir firmadır. SAS İzolasyon hizmetleri ile bilinen yalıtım sistemlerinin yanı sıra birçok farklı yalıtım sistemi de yaptırma imkanınız bulunmaktadır. Uzmanlık isteyen dekoratif renkli izolasyon sistemleri SAS izolasyon bünyesinde verilmektedir. Üstelik bu hizmet Dünya’da ilk kez firmamız tarafından verilmektedir.

İzolasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

İzolasyon sistemleri birçok amaçla kullanılan sistemlerdir. İlk akla gelen yalıtım sistemi ısı yalıtımıdır. Ülkemizde de çok sık kullanılmaya başlanan ve yeni yapılan yapılarda olmazsa olmazlardan biri olan ısı yalıtım sistemleri sürekli kullanılmaktadır. Bunun yanında çok bilinen bir başka izolasyon sistemi de ses yalıtımlarıdır. Günümüzde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygulanan mevzuata göre yapılar belli ses yalıtım değerlerine sahip olmak zorundadır.  Bu ve bunun gibi birçok yalıtım ihtiyacınız SAS İzolasyon tarafından karşılanmaktadır.

izolasyon

İZOLASYON HİZMETLERİizolasyon nedirİzolasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir