İZOLASYON YALITIM  

En İYİSİ

Alternatifleri ve rakip ürünlerin hepsinden çok daha kaliteli malzeme
opak

Önemli Değerimiz

Yurt içi ve Yurt Dışı olmak üzere profesyonellik çizgimizde kararlılığımızı sürdürüyoruz.
zırhlı hibrit

Ürün Satışı

Yapım hizmeti dışında, ürünlerimizi istediğiniz her yerden ulaşıp satın alabilirsiniz.
Biz Kimiz

Biz Kimiz

Hedefimiz yurt içi ve yurt dışı alt bayilerimiz ile verdiğimiz güvenli hizmeti ihtiyacı olan herkese sağlamaktır. sasizolasyon olarak başlattığımız bu çalışma çok başalarılı ilerlerken ciddi oranda büyümeye devam ediyoruz.

SAS İZOLASYON olarak

Yaptığımız bütün çalışmalarımız

başarı ile sonuçlanmıştır.

İLETİŞİM

KURUN

2. ÇEVREYOL ÜZERİ
YENİ VALİLİK KARŞISINDA
0532 067 22 39
0850 532 38 33

ÜRÜNLERİ

İNCELEYİN

Ürün ve Hizmetler sayfamızdan tüm ürünlerimizi ve çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

HİZMET

ALIN

keşif isteyebilirsiniz.

arayıp sorunu söyleyip destek alabilirsiniz.

İlk yıllarda %50 yerli idi ,yinede dışa bağımlı olarak yaşıyorduk, %100 TÜRK MALI PATENT SAS izolasyon yalıtıma aittir.Dunyada en uzun hizmet ömrü 40 yıl olan ürünümüz Dünyanın en iyisi ve 4 özelliği içinde barındıran su ısı ses yangın yalıtımı sağlayan tek üründür.Sas İzolasyon dan başka bir yerde yoktur.Akabinde SAS MOBİL İZOLASYON SİSTEMİ de Tek gerçek İZOLASYON SİSTEMİ dir.Benzerlerine göre makine İzolasyon yapmamız işçilik maliyeti düşmesi ile insanlarımıza bu farkı indirm olarak yansıttık %50 oraninda bulunmaz.MİLLLETİMİZİN Başarısıdır ve Malıdır Markasıdır.Bize ait değildir bizler sadece hizmet ederiz.

Şikayet veya hatalı ve özürlü ürün uygulama gibi durumlardan SAS İZOLASYON başarılıdır.7 yılı baz alınarak geçmişten günümüze kadar hata oranı %3 dür. Bu oran ise yeni bitmiş performans testi içindeki imalatlardan çıkmaktadır. Bizlerden kaynaklı veya İzolasyon alanı dışında olan bizim ile ilgisi olmayan durumlar dan kaynaklı problemler olmakta .Bizden kaynaklı değilse takipçisi olur sorunu çözeriz. Zamanında gidilmesin bizden kaynaklı olmayan başka nedenin tesisat dış cephe den ise suçu hatayı direk bizlere atma gibi durumlara maruz kalmamak için her duruma hakim olduğumuz için hata kimin ise sahibine taktim ederiz. Hata çok güzel bir anahtar dir.Basarinin anahtarı

İzolasyon ve yalıtım malzemeleri ,her detayı özelliği büyük önem taşıyor.Sadece buda yetmez uygulama yapılacak alanın durumu da önemlidir.Her türlü zemine her türlü İZOLASYON malzeme si olmaz.Malzeme içerik leri uygulama detayı değişir.Hasta ile doktor ilişkisi gibi dir.Cunku onlarda canlıdır.Her hasataya doktor aynı ilacı veriyormu ? Bu süreç basit bir olay sektör değildir.Malzeme ve uygulama Tecrübe yaşanmışlık profesyonel lik Teknoloji bilim bunlardan biri yoksa başarısızlık kaçınılmazdır.izolasyon hatayı kabul etmez.Milli servet kaybi na dur demek için SAS izolasyon var siz zarar görmemeniz için bu amaçla hizmet ediyoruz.

İzolasyon ve boyalar dahil yıllarca yanlış şeyleri aradık,Esnekmi esnekse tamam iyidir dedik buna inandık tüm dünya da öyle biliyor.Sas İzolasyon da öyle biliyordu takii Anlayana doğruyu öğrene kadar. İzolasyon ve boyalar dahil esneklik kabiliyeti uygulama sonrası%90 yok olur.Fiziki olarak zemine tutunması için yapışması nedeniyle ,bu neden ile halı ile esneklik kabiliyeti yok olur.Aranacak doğru anahtar kelime Mekanik dayanımlı ozelligi olması gerekir.Tum dünya esneklik diyor SAS izolasyon ve bizim gibi çok az kişi de mekanik dayanım olması ni savunuyor.Esnekde neden ozaman çatlamalar oluyor.

IMG-20191101-

IMG-20191101-


İZOLASYON HİZMETLERİ

SAS izolasyon hizmetleri, birçok alanda profesyonel yalıtım yapan tecrübeli bir firmadır. İzolasyon hizmetleri kapsamında mikrofiber izolasyon, dam teras izolasyon, dekoratif renkli izolasyon, termal izolasyon, su izolasyonu gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

İzolasyon Nedir?

İzolasyon, yapıların yalıtımlı hale getirilmesi işlemidir. Son yıllarda inşa edilen yapıların ses ve ısı yalıtımlarının olması büyük önem taşımakta. Isı yalıtımı, yapıları kullanan kişiler için enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda çok daha ferah yaşam alanlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Ses yalıtımı ise yapıların daha konforlu ve kullanışlı bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Günümüzde şehirleşme ve betonlaşma ile birlikte izolasyon kavramı da önem kazanmaya başlamıştır. Sadece ses ve ısı alanında değil başka birçok alanda da izolasyon hizmetleri verilmektedir.

IMG-20191101-

İzolasyon Hizmetleri

İzolasyon hizmetleri SAS İzolasyon kapsamında verilen profesyonel hizmetlerdir. Yalıtım ihtiyaç duyulan birçok alan vardır. Bu alanlara örnek vermek gerekirse; ev, iş yeri, çatı, teras hatta su izolasyonu dile getirilebilir.

İzolasyon, alanı çok geniş olan bir hizmettir. İzolasyon hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Öncelikle yalıtım ihtiyacının karşılanabilmesi için mutlaka kaliteli malzeme kullanılması gerekir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin bir araya geldiği yalıtım sistemleri doğru teknikler ile döşendiğinde ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

SAS İzolasyon hizmetleri, alanında yılların tecrübesine sahip çalışanları ile müşteri memnuniyetini önceleyen bir firmadır. SAS İzolasyon hizmetleri ile bilinen yalıtım sistemlerinin yanı sıra birçok farklı yalıtım sistemi de yaptırma imkanınız bulunmaktadır. Uzmanlık isteyen dekoratif renkli izolasyon sistemleri SAS izolasyon bünyesinde verilmektedir. Üstelik bu hizmet Dünya’da ilk kez firmamız tarafından verilmektedir.

İzolasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

İzolasyon sistemleri birçok amaçla kullanılan sistemlerdir. İlk akla gelen yalıtım sistemi ısı yalıtımıdır. Ülkemizde de çok sık kullanılmaya başlanan ve yeni yapılan yapılarda olmazsa olmazlardan biri olan ısı yalıtım sistemleri sürekli kullanılmaktadır. Bunun yanında çok bilinen bir başka izolasyon sistemi de ses yalıtımlarıdır. Günümüzde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygulanan mevzuata göre yapılar belli ses yalıtım değerlerine sahip olmak zorundadır.  Bu ve bunun gibi birçok yalıtım ihtiyacınız SAS İzolasyon tarafından karşılanmaktadır.

izolasyon

İZOLASYON HİZMETLERİizolasyon nedirİzolasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir