İzolasyon

İzolasyon

 

İzolasyon

Diletasyon Uygulama Dilatasyon; yapılarda genleşme, kısalma veya oturmalardan dolayı binada meydana gelecek hasarları önlemek için bırakılır.Bu nedenle doğru profil seçiminde yeterli dikkat gösterilmelidir.Yanlış seçim yüzey kaplamasında çatlaklara,kenarlarda kırılmalara neden olacaktır.Uygulama yapılacak olan yüzeyler yağ ve kirden arındırılmalıdır.

 

“AKM has been our business partner for over 15 years on the Turkish market, with our range of Nefalit and Customized Solutions. I can say AKM is a company having a dynamic, serious and professional team, which know perfectly their job and give full satisfaction to everyone on the market. The Management and their commercial team, all of their engineers, have perfect knowhow & knowledge of the market and the different applications for every sector. I noticed AKM has a very good reputation among their suppliers, clients and local partners, and work with them in a climate of trust and mutual respect. I have no doubt on AKM’s evolution and progress in the short, medium and long run. From my point of view, after 11 years of collaboration, I consider AKM as an ideal partner in terms of professionalism, and working with them is a great pleasure.” SHAHİN TUNC PBI – Area Sales Manager

 

”Rex Materials specializes in providing metal delivery solutions for aluminum and other light metal processors. We have specialty formulations in our Pyroform™, Pyrolite®, and Fusion families of materials to optimize life, insulation, thermal and non-wetting properties. Pyroform™, a material that gives a unique combination of thermal insulating properties and durability, is the only material that is approved by Wagstaff for use in their billet casting tables. Fusion, an outstanding high purity fused silica family of materials, optimizes life of refractory without compromising thermal insulation properties. Fusion materials are used in trough applications, thimbles, pins and spouts, nozzles, filter bowls, dams and many other applications. We have been working closely with AKM to develop the Aluminium Market in Turkey for over 10 years. AKM is the perfect partner for RMG because of their technical expertise and approach to the markets we serve. They have a very knowledgeable sales and technical staff who really represents us well.” DAVE REX Rex Materials Group – CEO

 

Çözüm ortağınız olmak İstiyoruzÜrün çeşitliliğimiz ve endüstriyel çözümlerimizle her zaman yanınızdayız. Ürünler Ürün çeşitliliğimiz arasında yüksek ısı izolasyonu ve iş güvenliği ekipmanları konusunda ihtiyacınız olan ürünler yer almaktadır. Şirketimiz insan sağlığına gösterdiği hassasiyet nedeniyle kanserojen madde içeren hiçbir ürünün satışını yapmamaktadır. Endüstriyel Uygulamalar Şirketimizin ana faaliyet alanı yüksek ısı izolasyon malzemelerinin satışı ile birlikte petro kimya, enerji santralleri, otomotiv, cam üretim, gemi-tekne inşa gibi bir çok sektöre endüstriyel uygulama çözümleri üretmektedir. Bu çözümler arasından türbin izolasyonundan vana ceketine, kumaş katmanlı kompansatörden egzoz izolasyonuna birçok farklı endüstriyel izolasyon uygulaması yer almaktadır.

 

Kurumsal MÜŞTERİ ORTAK Büyük düşünür Albert Schweitzer “İnsanlığa hizmet etmekten daha büyük bir ibadet yoktur. Ortak çıkar için çalışmak en büyük inançtır” der. Bu düşünceyi benimseyerek 1992 yılında yola koyulan AKM Metalurji, misyonuna sadık kalarak ileriye dönük hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Zihnimizi büyük hedeflere yönelik besliyor ve kendimizde bunları gerçekleştirme cesaretini buluyoruz. Teknik bilgi sahibiyiz, konumuzu biliyoruz. Bu nedenle hizmet verdiğimiz endüstrilere değer kattığımızı düşünüyoruz. İyi bir dinleyici olmamız olaylara ortaklarımızın gözü ile bakmamızı da kolaylaştırıyor. “Soru soran beş dakikalığına aptal durumuna düşebilir, sormayansa yaşam boyu aptaldır.” der bilge Çin Atasözü. Bugüne kadar hep sorduk, öğrenmekten ve doğruyu bulmaya çalışmaktan asla yorulmadık. Firmaların yaptıkları işlerin para kazanmakla birlikte anlam kazanmak olduğunu biliyoruz. Ülkemize kattığımız değere bakınca haz duyuyor, motivasyonumuzda da büyük gelişmeler kaydettiğimizi görüyoruz. “En fazla meyvesi olan ağaç, yere en fazla eğilen ağaçtır”. Bugüne kadar bu felsefeden asla vazgeçmedik, bundan böyle de ortaklarımıza ve ülkemize alçak gönüllülükle hizmet vermeye devam edeceğiz. Bize güvenen, çabalarımızda desteğini esirgemeyen ve adımızı ”kalite” ile özdeşleştiren sektör temsilcilerine ve ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. AKM Metalurji Kalite Politikamız ISO 9001 Sertifikası

 

Türkiye’nin EPS markası teknoizolasyonTekno İzolasyon Malzemeleri Üretimi San. Ve Tic. A.Ş., Haziran 2016’da Mersin’de faaliyetine başlamıştır. Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmamız, 11,000 m2’ lik toplam alana ve 4,000 m2 lik kapalı alana sahiptir.Tekno İzolasyon’un faaliyet alanı sadece EPS olup, izolasyon, dekorasyon ve ambalajlamada kullanılan geniş bir EPS ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinaleri ve blok makinasiyle üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2017’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık. Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyolü ve balık kutusu bulunmaktadır.KURUMSAL

 

Satış şartlarına bağlı olmak üzere, farklı taksit imkanları ve yardım için 444 88 78 nolu numaramızı arayabilirsiniz.* Yapıkredi ve Albaraka kartları (Eco kart, kart aidatı olmayan kart, taksitçi kartlar haricinde kampanyadan yararlanabiliyor. Anadolu ve Vakıfbank bireysel kartları da yine World logolu kartlar kampanyada yer alıyor. Anadolu ve Vakıfbank’ın ticari World kartları geçmez. Bir ticari kart 1 ay içerisinde 1 milyon TL ciroya kadar ek taksit alabililir.** Sadece İş bankasına ait Maximum kartlar geçerlidir. Vadematik, Aidatsız kartlar geçmez.*** +3 Taksit Kampanyası için Üst Limit: Bireysel kartlarda, 30.000 TL, Ticari kartlarda ise 75.000 TL’dir.**** Tüm Bonus Kartlar Geçerlidir. Denizbank bireysel geçmez.Ek taksitler, kartınız kampanya koşullarına uygunsa; çekimden sonra banka tarafından verilmektedir. Bu nedenle çekim dekontunda gözükmez.Döviz karşılığı TL ödemeleriniz, sistemde gözüken kur üzerinden çevrilecektir.

 

Yapı Malzemeleri ve Isı, su ve ses Yalıtım Sistemlerinin malzeme temini ve uygulamaları üzerine faaliyette bulunan firmamız, birçok işletmenin her işi yaptığını iddia ettiği yapı sektöründe sadece ihtisas sahibi olduğu konularda hizmet vermektedir. İzyapı İzolasyon ve Yapı Malzemeleri İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. yapı kimyasalları, ısı, su ve ses yalıtımı ürünleri ve sistemleri konusunda yılların getirdiği bir uzmanlığa sahiptir. Bu sistemler, ülke çapında yeni ve eski birçok yapıyı korumaya devam etmektedir.

 

Yeni web sitemiz yayınlanmıştır İzyapı olarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek, gelişmekte olan bu internet çağında işlemlerinizi daha hızlı yapabilmeniz için web sitemiz yayınlanmış ve hizmete açılmıştır. İşiniz artık bir adım daha kolay: Ücretsiz Keşif, online randevu başvurusu. Açık adres bildirimi. Çalışma saatlerimizin bildirimi.

 

Türkiye’den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

 

Endüstriyel Uygulamalar Şirketimizin ana faaliyet alanı yüksek ısı izolasyon malzemelerinin satışı ile birlikte petro kimya, enerji santralleri, otomotiv, cam üretim, gemi-tekne inşa gibi bir çok sektöre endüstriyel uygulama çözümleri üretmektedir. Bu çözümler arasından türbin izolasyonundan vana ceketine, kumaş katmanlı kompansatörden egzoz izolasyonuna birçok farklı endüstriyel izolasyon uygulaması yer almaktadır.

 

MÜŞTERİ ORTAK Büyük düşünür Albert Schweitzer “İnsanlığa hizmet etmekten daha büyük bir ibadet yoktur. Ortak çıkar için çalışmak en büyük inançtır” der. Bu düşünceyi benimseyerek 1992 yılında yola koyulan AKM Metalurji, misyonuna sadık kalarak ileriye dönük hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Zihnimizi büyük hedeflere yönelik besliyor ve kendimizde bunları gerçekleştirme cesaretini buluyoruz. Teknik bilgi sahibiyiz, konumuzu biliyoruz. Bu nedenle hizmet verdiğimiz endüstrilere değer kattığımızı düşünüyoruz. İyi bir dinleyici olmamız olaylara ortaklarımızın gözü ile bakmamızı da kolaylaştırıyor. “Soru soran beş dakikalığına aptal durumuna düşebilir, sormayansa yaşam boyu aptaldır.” der bilge Çin Atasözü. Bugüne kadar hep sorduk, öğrenmekten ve doğruyu bulmaya çalışmaktan asla yorulmadık. Firmaların yaptıkları işlerin para kazanmakla birlikte anlam kazanmak olduğunu biliyoruz. Ülkemize kattığımız değere bakınca haz duyuyor, motivasyonumuzda da büyük gelişmeler kaydettiğimizi görüyoruz. “En fazla meyvesi olan ağaç, yere en fazla eğilen ağaçtır”. Bugüne kadar bu felsefeden asla vazgeçmedik, bundan böyle de ortaklarımıza ve ülkemize alçak gönüllülükle hizmet vermeye devam edeceğiz. Bize güvenen, çabalarımızda desteğini esirgemeyen ve adımızı ”kalite” ile özdeşleştiren sektör temsilcilerine ve ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. AKM Metalurji

 

We have found in AKM a great team of engaged and committed people, together with a long period vision. During this time we have been struggling together to achieve success. And we have done it, thank you AKM.

 

Şirketimizin ana faaliyet alanı yüksek ısı izolasyon malzemelerinin satışı ile birlikte petro kimya, enerji santralleri, otomotiv, cam üretim, gemi-tekne inşa gibi bir çok sektöre endüstriyel uygulama çözümleri üretmektedir. Bu çözümler arasından türbin izolasyonundan vana ceketine, kumaş katmanlı kompansatörden egzoz izolasyonuna birçok farklı endüstriyel izolasyon uygulaması yer almaktadır.

 

Tekno İzolasyon’un faaliyet alanı sadece EPS olup, izolasyon, dekorasyon ve ambalajlamada kullanılan geniş bir EPS ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinaleri ve blok makinasiyle üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2017’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık. Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyolü ve balık kutusu bulunmaktadır.

 

Yalıtım ÜrünleriFirmamız, polimer bitüm esaslı su yalıtım örtüleri ve bitüm esaslı çatı örtüleri üretmek üzere, İstanbul – Silivri’de kurulmuştur.Yaygın Bayi AğıPazarladığımız yalıtım ürünlerini, sektörde profesyonel olarak faaliyet gösteren firma ve bayilerle satma politikası izlemekteyiz.Dünya ile EntegreDünya ile entegre olarak, bugün dört kıtada birçok firmaya ihracat yapmakta ve yurt dışında yeni bayilikler oluşturmaktayız.Ürün KalitesiTSE, CE, DIN, Broof vb. kalite belgelerimiz mevcuttur. Ayrıca, ISO 9001- 2000 kalite yönetim sistemi ile çalışmaktayız.

 

İzo-Pek İzolasyon Ambalaj Lojistik Plastik Metal San. Tic. Ltd. Şti Sanayi firmalarının endüstriyel ambalaj ve kesimli ürünler konusundaki ihtiyaçlarına doğru çözümler sunabilmek için çalışıyor, hızlı, kaliteli, yenilikçi, akılcı ve ekonomik ürünlerimizle sektörde, yurt içinde lider, yurt dışında tanınan bir firma olmak istiyoruz

 

Enfeksiyon Kontrolü ve İzolasyon 27 Haziran 2020 Bugün için virüs atılım ve bulaştırıcılık süreleri bilinmediği için, hastanın sağlık kuruluşunda bulunduğu süre boyunca izolasyon önlemlerine devam edilmelidir.COVID-19 etkeni (SARS-CoV-2) zoonotik kaynaklı bir virüstür. İnsandan insana damlacık, temas ve bazı durumlarda aeosol yoluyla bulaşır. Bu nedenle, COVID-19 varlığı düşünülen vakalara standart, damlacık ve temas izolasyonu önlemleri alınmalıdır.Daha Fazlası 04 Haziran 2020

 

Bugün için virüs atılım ve bulaştırıcılık süreleri bilinmediği için, hastanın sağlık kuruluşunda bulunduğu süre boyunca izolasyon önlemlerine devam edilmelidir.COVID-19 etkeni (SARS-CoV-2) zoonotik kaynaklı bir virüstür. İnsandan insana damlacık, temas ve bazı durumlarda aeosol yoluyla bulaşır. Bu nedenle, COVID-19 varlığı düşünülen vakalara standart, damlacık ve temas izolasyonu önlemleri alınmalıdır.Daha Fazlası

 

İZYAPI Kusursuz Çözümler 2016 Kataloğumuzu incelediniz mi ? Katalog İncele Yapı & İzolasyon Çözümleri Güvenli, uzun ömürlü, konforlu ve sağlıklı yaşam alanları için çözümler.. Bilgi Al Yenilikçi Teknoloji Öncelikli alanlar araştırma teknoloji geliştirme ve yenilik projeleri destekleme

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca, corona virüs ile mücadele sürecinde, turistik tesislerin “Sağlıklı Turizm Sertifikasyonu” alabilmeleri için bir çok kriterler belirlenirken, “izolasyon alanları ve odaları” oluşturma şartı, kriterlerin başında yer aldı.Bir şekilde nasıl deprem ile yaşamaya alışacaksak demek ki artık virüslerle de yaşamaya alışacağız. Özellikle toplu halde bulunduğumuz ve vakit geçirdiğimiz her alanda bundan böyle bir çok koşul farklı olacak.Başlıkta gördüğümüz gibi Kültür ve Turizm Bakanlığı oteller için “izolasyon alanları ve odaları” oluşturma şartı koydu. Burada dikkat etmemiz gereken konular neler olabilir?1) Bu odalar otelin genel havalandırma sistemine bağlı olmamalıdır.2) Bu odalar ya ayrı bir klima santrali ile %100 taze hava ile beslenen veya sirküle hava kullanılan ama Hepa filtreli bir havalandırma sistemine bağlı olmalıdır.3) Bu oda diğer komşu alanlara göre negatif basınçta tutulmalıdır.4) Eğer tesis küçük ise ve izolasyon oda sayısı az olacaksa, oda içi havasını Hepa filtre kullanarak temizleyen hava temizleyici cihazların kullanımı da bir çözüm olabilir.5) 2. ve 4. maddelerde anlatılan sistemlere ve cihazlara ait uygun bir filtre değişim, filtre testi ve koruyucu bakım programı gibi uygulamaların çok sıkı kontrol edilmesi ve izlenmesi gerekir. Aksi takdirde bu sistem ve cihazlarda ayrı bir kontaminasyon kaynağı olmaktadır.6) Bu izolasyon odalarının konumunu da seçerken en az şu konuları dikkate almamız gerekir: a) İnsan trafiğinin en az olduğu, b) Bu odaya hastayı, sağlık personelini, temizlik/sanitasyon malzemelerini rahatlıkla ve risksiz getirip götürebileceğimiz bir konum.7) Bu izolasyon odalarının temizliği dezenfeksiyonu, hastanın kullandığı malzemelerin cinsi, tek kullanımlık olup olmaması, değilse bunların temizliği ve dezenfeksiyonu ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer konulardır.Dilek SUNARI.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic.Ltd. Şti.

 

Hakkımızdaİzyapı İzolasyon ve Yapı Malzemeleri Yapı Malzemeleri ve Isı, su ve ses Yalıtım Sistemlerinin malzeme temini ve uygulamaları üzerine faaliyette bulunan firmamız, birçok işletmenin her işi yaptığını iddia ettiği yapı sektöründe sadece ihtisas sahibi olduğu konularda hizmet vermektedir. İzyapı İzolasyon ve Yapı Malzemeleri İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. yapı kimyasalları, ısı, su ve ses yalıtımı ürünleri ve sistemleri konusunda yılların getirdiği bir uzmanlığa sahiptir. Bu sistemler, ülke çapında yeni ve eski birçok yapıyı korumaya devam etmektedir. İzyapı SUDER üyesidir. İzyapı İZODER Uygulayıcı üyesidir.

 

Ürünler Ürün çeşitliliğimiz arasında yüksek ısı izolasyonu ve iş güvenliği ekipmanları konusunda ihtiyacınız olan ürünler yer almaktadır. Şirketimiz insan sağlığına gösterdiği hassasiyet nedeniyle kanserojen madde içeren hiçbir ürünün satışını yapmamaktadır. Endüstriyel Uygulamalar Şirketimizin ana faaliyet alanı yüksek ısı izolasyon malzemelerinin satışı ile birlikte petro kimya, enerji santralleri, otomotiv, cam üretim, gemi-tekne inşa gibi bir çok sektöre endüstriyel uygulama çözümleri üretmektedir. Bu çözümler arasından türbin izolasyonundan vana ceketine, kumaş katmanlı kompansatörden egzoz izolasyonuna birçok farklı endüstriyel izolasyon uygulaması yer almaktadır.

 

Türkiye’nin EPS markası teknoizolasyonTekno İzolasyon Malzemeleri Üretimi San. Ve Tic. A.Ş., Haziran 2016’da Mersin’de faaliyetine başlamıştır. Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmamız, 11,000 m2’ lik toplam alana ve 4,000 m2 lik kapalı alana sahiptir.Tekno İzolasyon’un faaliyet alanı sadece EPS olup, izolasyon, dekorasyon ve ambalajlamada kullanılan geniş bir EPS ürün yelpazesine sahiptir. Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinaleri ve blok makinasiyle üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2017’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık. Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyolü ve balık kutusu bulunmaktadır.

 

Yapı güvenliği ve Yalıtımı Gaziantep’in bina ve inşaat kalitesinde artan izolasyon ihtiyaçlarını en yüksek kalite standartlarıyla karşılamayı ilke edindik. Çevre ve Yalıtım Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, çevreye etkilerimizin bilincinde, havaya, toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak için çalışıyoruz.

 

“Within the casting industry supply chain, TEMC serve as the upstream supplier of casting materials. Our mission is to improve the technical ability of the casting industry and reduce their production costs. Many of our innovative products and services were the result of customer ideas put into practice by TEMC, so TEMC plays a key role in leading industry innovation and stimulating overall development.

 

“En fazla meyvesi olan ağaç, yere en fazla eğilen ağaçtır”. Bugüne kadar bu felsefeden asla vazgeçmedik, bundan böyle de ortaklarımıza ve ülkemize alçak gönüllülükle hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Çatı Uygulamaları Yapıların vazgeçilmez yalıtım aracı olan çatılar, kullanılan malzeme ve uygulama yöntemlerine göre pek çok çeşide ayrılır. Ancak hepsinin ortak noktası bina yalıtımını sağlamak ve yapının ilk gün ki kalitesini uzun vadede korumaktır. Klasik çatı, sandviç çatı yada trapez çatı sistemlerinden hangisine sahip olursanız olun, belirli aralıklarla bakımını ve onarımını yapmak şarttır.

 

TURİSTİK TESİSLERDE “İZOLASYON ALANLARI VE ODALARININ” UYMASI GEREKEN TEMEL KRİTERLER Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca, corona virüs ile mücadele sürecinde, turistik tesislerin “Sağlıklı Turizm Sertifikasyonu” alabilmeleri için bir çok kriterler belirlenirken, “izolasyon alanları ve odaları” oluşturma şartı, kriterlerin başında yer aldı.Bir şekilde nasıl deprem ile yaşamaya alışacaksak demek ki artık virüslerle de yaşamaya alışacağız. Özellikle toplu halde bulunduğumuz ve vakit geçirdiğimiz her alanda bundan böyle bir çok koşul farklı olacak.Başlıkta gördüğümüz gibi Kültür ve Turizm Bakanlığı oteller için “izolasyon alanları ve odaları” oluşturma şartı koydu. Burada dikkat etmemiz gereken konular neler olabilir?1) Bu odalar otelin genel havalandırma sistemine bağlı olmamalıdır.2) Bu odalar ya ayrı bir klima santrali ile %100 taze hava ile beslenen veya sirküle hava kullanılan ama Hepa filtreli bir havalandırma sistemine bağlı olmalıdır.3) Bu oda diğer komşu alanlara göre negatif basınçta tutulmalıdır.4) Eğer tesis küçük ise ve izolasyon oda sayısı az olacaksa, oda içi havasını Hepa filtre kullanarak temizleyen hava temizleyici cihazların kullanımı da bir çözüm olabilir.5) 2. ve 4. maddelerde anlatılan sistemlere ve cihazlara ait uygun bir filtre değişim, filtre testi ve koruyucu bakım programı gibi uygulamaların çok sıkı kontrol edilmesi ve izlenmesi gerekir. Aksi takdirde bu sistem ve cihazlarda ayrı bir kontaminasyon kaynağı olmaktadır.6) Bu izolasyon odalarının konumunu da seçerken en az şu konuları dikkate almamız gerekir: a) İnsan trafiğinin en az olduğu, b) Bu odaya hastayı, sağlık personelini, temizlik/sanitasyon malzemelerini rahatlıkla ve risksiz getirip götürebileceğimiz bir konum.7) Bu izolasyon odalarının temizliği dezenfeksiyonu, hastanın kullandığı malzemelerin cinsi, tek kullanımlık olup olmaması, değilse bunların temizliği ve dezenfeksiyonu ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer konulardır.Dilek SUNARI.C.C.E. İstanbul Validasyon ve Eğitim Tic.Ltd. Şti. Toplam Görüntülenme 4658 turistik tesislerde “izolasyon alanlari odalarinin” uymasi gereken temel kriterler

 

Kurumsal MÜŞTERİ ORTAK Büyük düşünür Albert Schweitzer “İnsanlığa hizmet etmekten daha büyük bir ibadet yoktur. Ortak çıkar için çalışmak en büyük inançtır” der. Bu düşünceyi benimseyerek 1992 yılında yola koyulan AKM Metalurji, misyonuna sadık kalarak ileriye dönük hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Zihnimizi büyük hedeflere yönelik besliyor ve kendimizde bunları gerçekleştirme cesaretini buluyoruz. Teknik bilgi sahibiyiz, konumuzu biliyoruz. Bu nedenle hizmet verdiğimiz endüstrilere değer kattığımızı düşünüyoruz. İyi bir dinleyici olmamız olaylara ortaklarımızın gözü ile bakmamızı da kolaylaştırıyor. “Soru soran beş dakikalığına aptal durumuna düşebilir, sormayansa yaşam boyu aptaldır.” der bilge Çin Atasözü. Bugüne kadar hep sorduk, öğrenmekten ve doğruyu bulmaya çalışmaktan asla yorulmadık. Firmaların yaptıkları işlerin para kazanmakla birlikte anlam kazanmak olduğunu biliyoruz. Ülkemize kattığımız değere bakınca haz duyuyor, motivasyonumuzda da büyük gelişmeler kaydettiğimizi görüyoruz. “En fazla meyvesi olan ağaç, yere en fazla eğilen ağaçtır”. Bugüne kadar bu felsefeden asla vazgeçmedik, bundan böyle de ortaklarımıza ve ülkemize alçak gönüllülükle hizmet vermeye devam edeceğiz. Bize güvenen, çabalarımızda desteğini esirgemeyen ve adımızı ”kalite” ile özdeşleştiren sektör temsilcilerine ve ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. AKM Metalurji

 

Evlerinde izolasyonda olması gerekirken bu kuralı ihlal eden kişiler hakkında, TCK 195’nci maddesi uyarınca suç duyurusunda bulunulacak. Bu kişiler, valiliklerce izolasyon sürecini tamamlatmak üzere yurtlara veya pansiyonlara sevk edilerek zorunlu izolasyona tabi tutulacak.

 

“The Management Team at MQP is well acquainted with working through agents and distributors in countries around the world. This accumulated experience provides us with a good insight into the qualities, knowledge and efforts required from a prospective sales partner. We have found AKM, our distributor in Turkey, skilled in selling innovative MQP products into an increasingly demanding, sophisticated and competitive aluminium industry. Their staff are well qualified in the understanding of technology and production processes of aluminium. They have, tough their hard work and initiatives, developed excellent customer relationships with aluminium producers throughout the Turkish market.This has resulted in our business in the Turkish market growing and substantially raising our profile. A notable recent achievement has been securing a substantial contract for Optifine, MQP’s premium grain refining product, with one of the major aluminium plants in Turkey. We look forward to continuing our excellent and growing relationship with AKM and further success in the Turkish market.” JOHN COURTENAY MQP – CEO

 

“Soru soran beş dakikalığına aptal durumuna düşebilir, sormayansa yaşam boyu aptaldır.” der bilge Çin Atasözü. Bugüne kadar hep sorduk, öğrenmekten ve doğruyu bulmaya çalışmaktan asla yorulmadık.

 

We have found AKM, our distributor in Turkey, skilled in selling innovative MQP products into an increasingly demanding, sophisticated and competitive aluminium industry. Their staff are well qualified in the understanding of technology and production processes of aluminium. They have, tough their hard work and initiatives, developed excellent customer relationships with aluminium producers throughout the Turkish market.This has resulted in our business in the Turkish market growing and substantially raising our profile.

 

Yapı Malzemeleri ve Isı, su ve ses Yalıtım Sistemlerinin malzeme temini ve uygulamaları üzerine faaliyette bulunan firmamız, birçok işletmenin her işi yaptığını iddia ettiği yapı sektöründe sadece ihtisas sahibi olduğu konularda hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde kalite çizgisini en üst seviyede tutabilmek adına yalıtım ürünlerinin en güçlü taviz vermeden devam ettirme kararlığına sahiptir.

 

Büyük düşünür Albert Schweitzer “İnsanlığa hizmet etmekten daha büyük bir ibadet yoktur. Ortak çıkar için çalışmak en büyük inançtır” der. Bu düşünceyi benimseyerek 1992 yılında yola koyulan AKM Metalurji, misyonuna sadık kalarak ileriye dönük hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Zihnimizi büyük hedeflere yönelik besliyor ve kendimizde bunları gerçekleştirme cesaretini buluyoruz. Teknik bilgi sahibiyiz, konumuzu biliyoruz. Bu nedenle hizmet verdiğimiz endüstrilere değer kattığımızı düşünüyoruz. İyi bir dinleyici olmamız olaylara ortaklarımızın gözü ile bakmamızı da kolaylaştırıyor. “Soru soran beş dakikalığına aptal durumuna düşebilir, sormayansa yaşam boyu aptaldır.” der bilge Çin Atasözü. Bugüne kadar hep sorduk, öğrenmekten ve doğruyu bulmaya çalışmaktan asla yorulmadık. Firmaların yaptıkları işlerin para kazanmakla birlikte anlam kazanmak olduğunu biliyoruz. Ülkemize kattığımız değere bakınca haz duyuyor, motivasyonumuzda da büyük gelişmeler kaydettiğimizi görüyoruz. “En fazla meyvesi olan ağaç, yere en fazla eğilen ağaçtır”. Bugüne kadar bu felsefeden asla vazgeçmedik, bundan böyle de ortaklarımıza ve ülkemize alçak gönüllülükle hizmet vermeye devam edeceğiz. Bize güvenen, çabalarımızda desteğini esirgemeyen ve adımızı ”kalite” ile özdeşleştiren sektör temsilcilerine ve ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. AKM Metalurji

 

Bakanlığımız tarafından 81 İl valiliğine gönderilen genelgeye göre, evde izolasyon koşullarını ihlal eden kişiler, karantina süreçlerini yurt veya pansiyonlarda tamamlayacak. Uygulama, izolasyon koşullarını sağlama imkanı olmayan geçici nitelikteki yerlerde kalanlar için de geçerli olacak. İzolasyon için tahsis edilecek yurt ve pansiyonların yönetimi bir mülki idare amirinin genel koordinasyonunda mevcut yöneticilerle yürütülecek.

 

HakkımızdaBalcıoğlu Grup Standart İzolasyon, polimer bitüm esaslı su yalıtım örtüleri ve bitüm esaslı çatı örtüleri üretmek üzere, İstanbul – Silivri’de kurulmuştur.Ürün ve üretim kalitesi konusundaki hassasiyetini, TSE, CE, DIN, Broof vb. kalite belgeleri ile destekleyen firmamız, ISO 9001- 2000 kalite yönetim sistemi ile çalışmaktadır.

 

A notable recent achievement has been securing a substantial contract for Optifine, MQP’s premium grain refining product, with one of the major aluminium plants in Turkey. We look forward to continuing our excellent and growing relationship with AKM and further success in the Turkish market.”

 

”Rex Materials specializes in providing metal delivery solutions for aluminum and other light metal processors. We have specialty formulations in our Pyroform™, Pyrolite®, and Fusion families of materials to optimize life, insulation, thermal and non-wetting properties. Pyroform™, a material that gives a unique combination of thermal insulating properties and durability, is the only material that is approved by Wagstaff for use in their billet casting tables. Fusion, an outstanding high purity fused silica family of materials, optimizes life of refractory without compromising thermal insulation properties. Fusion materials are used in trough applications, thimbles, pins and spouts, nozzles, filter bowls, dams and many other applications.

Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEnglish
Powered by TranslatePress »