Franchise Bayilik

Franchise Bayilik
Ana hedef, çocukların gelişiminde bilim ve teknoloji esaslı sağlam bir temel ve teknik mesleklerle ilgili farkındalık oluşturmaktır. Çocukların çok yönlü gelişimi sağlanır, çeşitli becerileri geliştirilir.

Bricks4Kidz®’in kaliteli ve eğlenceli eğitim sistemi sayesinde, öğrenirken eğlenen öğrencilerin yanısıra öğretirken eğlenen öğretmenler olduk.Her konuda, her an destek veren harika bir kurumun bayisi olmak gerçekten heyecan verici. • Bricks4Kidz® Seyhan

Bricks4Kidz® Türkiye ailesine Ocak 2019’da katıldık. Materyal ve eğitsel içerikler konusunda Bricks4Kidz® Türkiye Merkezi’nin yakın ilgi ve desteğiyle çocuk gelişiminde pek çok alanı destekleyen, içeriği güçlü ve sürdürülebilir bir müfredatı olduğunu gördük. Uygulama yönergeleri içerikler kadar güçlü ve yeni bir alanda işe başlamanın zorluklarını ortadan kaldırıyor. Eğitimde çağdaş metotlara ilginin ve gereksinimin arttığı günümüzde, ihtiyaca cevap verdiği ve keyif alarak çalışmamızı sağladığı için Bricks4Kidz® Türkiye’ye teşekkür ederiz. • Bricks4Kidz® Ulus

Sas izolasyon bayii adaylarını arıyor.

Detayli bilgi: İnş.müh.Türkiye bayii kordinatörü *ELHAM* KARTAL:05359208789

Firma tanımı

Sas izolasyon kendi ne özgü malzeme ve teknolojilerini sas bayileri kullanırlar. Satışı yoktur. Dünyada ilk sas izolasyon yalıtım teknolojileri olarak kalıcı çözümler sunarız. Dünyanın en iyilerinden en iyisiyiz. Uygulamalı izolasyon hizmeti veriyoruz. Kalıcı çözümler sunuyoruz. İzolasyon malzemeleri rakiplerin açık alanda kısa ömürlü olmakta dır. Sas izolasyon malzemesi aktif kullanım ömürlü 40 YIL kullanım ömürlü dür en az.

Bu teknoloji yi her hırdavat ve yapı market lerde satılan ürün haline getirebilirdik ancak yanlış kişilerce uygulama yapılmadı diğer izolasyon malzemeleri ile bir fark olmayacağından dolayı zor olan yolu seçtik. Aday bayiler izolasyon dan anlamasına gerek yoktur. İzolasyon işi yapanlar olsa dahi eğitim çalışmalarına katılıyorlar. Eğitim sonrası bayii bölgesinde çalışmalara başlıyor. Kısa zamanda müşteri akımı başlıyor. İş ile problem yaşamıyoruz. Firma olarak biz tedarik ediyoruz. Teknik destek veriyoruz. Bayilerimizin yaptığı tüm işleri kalite kontrol ediyoruz ve tarafımızdan garanti belgesi müşteri ye firma olarak biz veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bozmadığımız süreçte iş yetiştiremiyoruz. 10 müşteri den 7 si sas izolasyon u tercih ediyor. Bayimiz den çalışkan dürüst titiz olması gereken önceliğimizdir. Bu vasıfı taşıyan bayiiye para kazan ma iş garatimizdir. Franchıse bayilik sistemi olarak çalışıyoruz. Ürün ve yapılan çalışmaların video resim inceleyin, bayilik alan koruması vardır.Türkiye genelinde bayilik leri miz vardır. Seçici yiz hata yapmadan emin adımlarla ilerliyoruz.

Sas izolasyon yalıtım teknolojileri 005359208789

08505323833

www.sasizolasyon.com

https://g.co/kgs/PJGLfZ https://www.facebook.com/Sasizolasyon/ https://www.youtube.com/channel/UCl-uuLtkJmnID4lKQlVOyYQ

Işıl Makina Ahmet Işılık Bursa / Nilüfer / Beşevler Bayilik Verenler & Franchise Işıl makina bursa da beşevler sanayi sitesinde 1974 ten bugüne 30, 40,50, 60, 70 şerit bıçkı, zımpara makinesi çeşitleriyle faaliyetine devam etmektedirr..

Yatırım bedeli, Arby’s® için 400.000 USD+KDV ’den başlamaktadır. TAB Gıda’nın Sub franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %13 royalty alınmaktadır.

Bize göre her iki sistemde oldukça mantıklıdır. Var olan bir işletmeniz var ise ve aynı lokasyon da yer alan bir ürünü pazarlamak istiyorsanız ayrı bir dükkan açmanıza gerek kalmayacak sistem olan bayilik hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ederim. Sırf belirlediğiniz bir ürünün pazarlamasını yapmak adına bir işletme kurmayı planlıyorsanız şayet o zaman franchising sisteminde yer almanızı öneririz. Tanıtım, iç dizayn, ürün tedariki gibi bir çok sorunu firma sisin yerinize halledecektir. İster bayilik olsun ister franchising sistemi mutlaka dikkat etmeniz gereken unsur daha öncede belirttiğimiz gibi firmanın güvenirliği ve halk üzerindeki imajıdır. Bu önemli iki kriter çalışmak istediğiniz firmada yer alıyorsa gerisi tamamen teferruattan ibaret olacaktır.

Son yıllarda bayilik veren firmalar oldukça artmaktadır. Bunların içerisinde parfümden tutunda cam damacana su, çiğ köfte, ayakkabı, giyim, kozmetik dahil olmak üzere bir çok sektör yer almaktadır. Franchising ile aslında birbirlerine çok yakın görünse de bence bayilik almak çok daha mantıklıdır neden mi?

Sizi hem heyecanlandıran hem de güçlü bir konsepte sahip bayilik sistemi bulmak çok zordur. Üstelik bu konsept sadece küçük bir LEGO® tuğlasıyla ilgiliyse… Michelle Cote, 2008’de başlattığı ilk derslerden bu yana, çocukları eğlendirerek eğitmenin etkin bir yolunu buldu. Çocukların gözlerindeki o ilk merak ve gösterdikleri yaratıcı işbirliği onu tescilli modelleri temel alan bir çocuk gelişim programı oluşturmaya yöneltti. Temelleri Michelle’in mimarlık ve mühendislik alanındaki birikimine dayanan Bricks4Kidz®, kısa sürede en başarılı ve en hızlı büyüyen bayilik sistemlerinden birisi haline geldi.

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

sahibinden.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yer Sağlayıcı Belge No : 581

Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından, bayilik ve franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor. Franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar, ülkemizin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nda girişimcilerle bir araya geliyor.

HaberlerizolasyonUncategorizedürün bilgisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir