Franchıse bayilik veriyoruz.

Kazançlı Yenibiriş yüksek gelir getirisi yüksek izolasyon malzemesi ,Dünyada sadece Sas Izolasyon dadır.
Merhabalar, Sas İzalasyon olarak TEKNOLİSİ Sas izolasyona aittir. Malzeme satışı yoktur. Sadece Sas teknoloji bayileri kullanırlar.
Dünyanın En iyilerinden uygulama lı izolasyon hizmeti veriyoruz. Amacımız Hatalı uygulamalara son sloganı ile hizmet veriyor uz. 10 yıl garanti kapsamındadır.%30,40 Tasarruf sağlar
Sas izolasyon YALITIM teknoloji lerinden merhaba
Bayilik sistemini anlatacağız.
Dünyada İZOLASYON sorunu devam etmektedir. Bu sorunu kalıcı olarak sas izolasyon çözmüştür. Malzemesi teknikleri sadece sas izolasyon a aittir.malzeme satışı yoktur.biz emin ellerde profesyonel kişilerin yaptığı İZOLASYON sektörü haline getirdik.sas teknoloji bayileri oluşturduk.işden anlasın anlamasın eğitim vererek il ve ilçesi nde hizmet etmeye başlar.kimsede olmayan teknoloji ile bölgesinde hizmet eder.teklif verdiği yerde aynısından benzeri olmadığı için tercih etmeleri RAKİPSİZ olmaları ,müşteri talep yoğunluğu yaşayarak hak ettiği yaklaşım ile karşılaşır.teklif de birim fiyatı isteğine bağlıdır. 10 yıl garanti kapsamındadır. Bayii uygulama sonrasında sas kalite ekibi kaliteyi müşteri memnuniyeti artırmak için inceleme yaparız.sorumluluğunu üzerimize alır müşteriye garanti belgesi veririz.
Bayii zorlandığı projelerde teknik destek veririz.amaç hatasız işler yaparak maddi manevi olarak kazanalım ama hizmetin en iyisini yapalım,her yıl defalarca yapılan izolasyonun ların insanlarımıza bir daha yaşatmayalım.bu teknoloji yi art niyetli kişilere de engel olmamız gerekir bir kişinin hatasını herkes ödemesin diyerek kalite kontrol ederiz. Bayilik sistemi francihss sistemi bayinin bölgesine göre ücret belirlenir 3/1 peşin kalan tutar hedeflediğimiz ciroya ulaştığı zaman öder.Para kazanalım ama hakkı ile kazanalım
Bayii kar marjı %50,70 arasındadır.
Yapı marketlere sata bileceği 2 ürünün satışı serbesttir. Bayinin bölge korumalı dır.başka bayii bölgenizde akrabasına iş yapacak olursa izin alması ve akrabası olduğunu açıklamak zorunda dır.
Kısa sürede yüksek ciro ya ulaşırsınız.eleman yetiştirme de eğitimine bizler yardımcı oluruz.il yoğunluğu nedeniyle bölgenizde belirlediğiniz kişilere işçilik olarak alt taşron modeli yaptırarak işler i imalatı kontrolü yaparak yürütmeniz daha doğrudur.işlerin yetişmesi konusunda müşteriye cevap vermede bu model daha doğrudur.özünde dürüst çalışkan işine saygısı olanlar formu doldurarak müracat ede bilir siniz.
Bu sorumluluğu yürüten arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.
2.çevreyol üzeri valilik karsisi yeni şehir mersin
www.sasizolasyon.comhttps://youtu.be/allRbHbaGiE
https://www.facebook.com/Sasanamerkez/
Anahtar kelimeler
İzolasyon
Franchise Bayilik
Devrediyorum

08505323833 & 05320672239

izolasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir