Dam

Dam yalıtımı, insanların evlerinde herhangi bir akma sorunu ya da rutubet varsa, son derece gerekli olan ve yaygın olarak verilen bir hizmettir. Dam yalıtımı sayesinde, evin rutubet sorunu ortadan kalkar, su geçirmez malzeme kullanılarak yapılan bu yalıtım sonrası, herhangi bir akma problemi olmaz. Tüm bunların yanı sıra, gerçekten iyi bir malzeme kullanıldığı takdirde, ısı yalıtımı da sağlanmış olacaktır. Isı yalıtımı sağlandığında, soğuk kış günlerinde evlerin daha geç ısınma gibi bir durumları olmayacak, bu durum da doğalgaz faturasının yüksek gelmesini engelleyecektir.

Dam Yalıtımı Nedir?

Dam yalıtımı, evlerin ya da yalıtılması gereken diğer yerlerin, damlarının mikrofiber malzeme ile tamamen kapatılıp, su ve ısı yalıtımı sağlanması işlemidir. Bu işlem sayesinde, evlerdeki rutubet sorunu ortadan kalkar, evler daha çabuk ısınır ve varsa akıtma problemi yok olur. Özellikle çok eskimiş evlerin, bu hizmeti almaları gerekmektedir. Rutubet çağımızın büyük sorunları arasında gelir. Rutubet sorunu sadece kötü görüntü değil, aynı zamanda kötü kokuya sebep olmaktadır. O koku, uzun süre solunduğu takdirde, akciğer kaynaklı solunum yolu problemleri de oluşmaktadır. Dolayısıyla sağlık için de gerekli bir hizmettir.

IMG-20191104

Dam yalıtımı, eskimiş evlerde, çatı katı evlerde, müstakil evlerde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bunun yanı sıra, farklı alanlarda böyle bir hizmete gerek duyulursa, damı olan her yer için verilebilen bir hizmet olduğu söylenebilir. Özellikle köylerde veya açık alanlarda, hayvan bakan kişiler, böyle bir sorunla karşılaştıklarında, dam yalıtımı hizmeti alabilirler.

Dam Yalıtımı Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dam yalıtımı hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken ilk unsur, firma seçimidir. İyi ve kaliteli bir firma seçildiği takdirde, verilen hizmet çok iyi olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesinden, diğer pek çok şeye kadar firma belirleyicidir. Kötü bir firma seçildiği takdirde, birkaç sene içerisinde tekrar aynı sorunlar görülecektir.

Sas izolasyon olarak firmamız, uzun yıllardır hizmet veren son derece kaliteli bir firmadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan ve 40 yıl deforme olmayacak bir dam yalıtımı hizmeti veren çok kaliteli ve büyük bir şirkettir. Her geçen gün artan hizmet kalitemiz, müşterilerimiz tarafından olumlu yorumlanmaktadır. Geniş çaplı firmamızın, ülkenin pek çok yerinde bayisi bulunmaktadır.

izolasyon

Dam izolasyonDam yalıtımıDam Yalıtımı Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Dam Yalıtımı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir